Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Remont Silnika 2T | Lobo Moto | MotoPoradnikaPierwsza część poradnika o wymianie korby. W tym materiale możecie zobaczyć jak rozpołowić silnik, wymienić łożyska i uszczelniacze. Jednym słowem generalka! Generalny remont!

Zostań Patronem! https://patronite.pl/BraaapMotoShow
Sklep: http://bit.ly/ShopBMS

Portal X-cross – http://bit.ly/MagazynXcross
Facebook:
http://bit.ly/FB_BMSvideo
http://bit.ly/FB_Lobo

Po dzienną dawkę śmiechu zapraszam na Instagram:
http://bit.ly/Tomski_insta
http://bit.ly/Kozi_insta
http://bit.ly/Lobo_insta
http://bit.ly/Kuba_insta2
http://bit.ly/Plocho_insta

Email – BraaapMotoShow@gmail.com

#remont #2t #lobomoto

Pobrane z Youtube Wszystkie samochody osobowe i autobusy wszystkich marek można sprawdzić i naprawić w naszym warsztacie samochodowym. Klienci mogą tutaj naprawić swoje silniki wysokoprężne i benzynowe, skrzynie biegów, układy przeniesienia napędu, hamulce, układ kierowniczy, paliwo, układ wydechowy, elektrykę i zawieszenie. W warsztacie dokonujemy również pełnej wymiany oleju oraz wymieniamy filtry, klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe. Prowadzone są tu również prace związane z blachą samochodową.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać telefonicznie.

#AutoMechanik #MechanikaPojazdowa #AutoRepair #AutoRepair #AutoPomoc #Warsztat Samochodowy #Auto Naprawa #Usługi Warsztatowe #DobryMechanik #SerwisCar #Wymiana Oleju

Mechanik z Dojazdem w Warszawie. Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe w Warszawie, Naprawa Silników Samochodowych – Remont w Warszawie. Remont silników samochodowych w Warszawie, Elektronik Samochodowy, Wymiana radia w samochodzie,

30 thoughts on “Remont Silnika 2T | Lobo Moto | MotoPoradnika

  1. No cos ci moge napisac swietna robota tak dalej tszymaj bo nie wiele fachowczuw sie im uszmiecha pokazywac ich umientnosci za darmo a ty sie poswienczasz bez nazekania y robisz to widac z pszyjemosciom ja lubie bardziej dwo szlady ale na jedno szlada tesz tam mechanicznie zerkne bo to czo lubie to engines a wybacz mi byki mam uk keyboard

  2. Chodzi o Chińczyka 250,4 bieg stuka podczas jazdy.Choinki mi się nie wysypały nie mam pewności co do podkładek na wałkach.Prosze o kontakt jeśli możesz jakoś pomóc!!!!

  3. Witam kupiłem i będę remontował silnik od Hondy CR85 jest walniety cylek i chyba wał więc to i to do wymiany i miałem pytanko co mi będzie potrzbne jakie częsci dokladnie.

  4. Dobry temat, dzięki Galon.
    Coś czuję, że czeka mnie w przyszłym roku taka rewizja z wymianą gratów w 125 2T.
    Pewnie jak zwykle będę się starał zrobić to sam, w warunkach garażowych (cebula nie śpi) ale jakby mi się szkoda zrobiło hajsu wydanego na graty albo coś mnie przerosło to pewnie Wam podrzucę do złożenia do kupy.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!