Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Remont Silnika 2T | Lobo Moto | MotoPoradnikaPierwsza część poradnika o wymianie korby. W tym materiale możecie zobaczyć jak rozpołowić silnik, wymienić łożyska i uszczelniacze. Jednym słowem generalka! Generalny remont!

Zostań Patronem! https://patronite.pl/BraaapMotoShow
Sklep: http://bit.ly/ShopBMS

Portal X-cross – http://bit.ly/MagazynXcross
Facebook:
http://bit.ly/FB_BMSvideo
http://bit.ly/FB_Lobo

Po dzienną dawkę śmiechu zapraszam na Instagram:
http://bit.ly/Tomski_insta
http://bit.ly/Kozi_insta
http://bit.ly/Lobo_insta
http://bit.ly/Kuba_insta2
http://bit.ly/Plocho_insta

Email – BraaapMotoShow@gmail.com

#remont #2t #lobomoto

Pobrane z Youtube Wszystkie samochody osobowe i autobusy wszystkich marek można sprawdzić i naprawić w naszym warsztacie samochodowym. Klienci mogą tutaj naprawić swoje silniki wysokoprężne i benzynowe, skrzynie biegów, układy przeniesienia napędu, hamulce, układ kierowniczy, paliwo, układ wydechowy, elektrykę i zawieszenie. W warsztacie dokonujemy również pełnej wymiany oleju oraz wymieniamy filtry, klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe. Prowadzone są tu również prace związane z blachą samochodową.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać telefonicznie.

#AutoMechanik #MechanikaPojazdowa #AutoRepair #AutoRepair #AutoPomoc #Warsztat Samochodowy #Auto Naprawa #Usługi Warsztatowe #DobryMechanik #SerwisCar #Wymiana Oleju

Mechanik z Dojazdem w Warszawie. Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe w Warszawie, Naprawa Silników Samochodowych – Remont w Warszawie. Remont silników samochodowych w Warszawie, Elektronik Samochodowy, Wymiana radia w samochodzie,

30 thoughts on “Remont Silnika 2T | Lobo Moto | MotoPoradnika

  1. No cos ci moge napisac swietna robota tak dalej tszymaj bo nie wiele fachowczuw sie im uszmiecha pokazywac ich umientnosci za darmo a ty sie poswienczasz bez nazekania y robisz to widac z pszyjemosciom ja lubie bardziej dwo szlady ale na jedno szlada tesz tam mechanicznie zerkne bo to czo lubie to engines a wybacz mi byki mam uk keyboard

  2. Chodzi o Chińczyka 250,4 bieg stuka podczas jazdy.Choinki mi się nie wysypały nie mam pewności co do podkładek na wałkach.Prosze o kontakt jeśli możesz jakoś pomóc!!!!

  3. Witam kupiłem i będę remontował silnik od Hondy CR85 jest walniety cylek i chyba wał więc to i to do wymiany i miałem pytanko co mi będzie potrzbne jakie częsci dokladnie.

  4. Dobry temat, dzięki Galon.
    Coś czuję, że czeka mnie w przyszłym roku taka rewizja z wymianą gratów w 125 2T.
    Pewnie jak zwykle będę się starał zrobić to sam, w warunkach garażowych (cebula nie śpi) ale jakby mi się szkoda zrobiło hajsu wydanego na graty albo coś mnie przerosło to pewnie Wam podrzucę do złożenia do kupy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!