Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Renault Laguna 2 demontaż ramki radia, kratek nawiewów + ciekawostkaZapraszam do komentowania filmu, i dzielenia się uwagami na temat kanału „Laguna Fan” w grupie „Laguna Fan & Zorax” na Facebooku.

https://www.facebook.com/groups/LAGUNA.FAN.ZORAX

Na grupie dzielimy się wzlotami i upadkami naszych Lagun, a wszyscy członkowie tworzą zgraną społeczność oraz rodzinną atmosferę.

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

32 thoughts on “Renault Laguna 2 demontaż ramki radia, kratek nawiewów + ciekawostka

  1. dzisiaj tak padało że włączyłem na maksa wycieraczki i jedna z nich się chyba obluzowała bo wyskoczyła mi za obrys okna i teraz nie reaguje jak należy druga chodzi normalnie ale jako że jej ruch ma normalne tempo to przyblokowuje tą która nie chodzi jak należy

    moje pytanie czy wystarczy dokręcić to ramię szwankujące? czy to może być jakieś większe uszkodzenie? np całego mechanizmu?

  2. Dźwięk lepszy już nie będzie, jest perfect! Film super, jak zwykle! Oglądam po kilka razy. Poświęcenie dla widzów jest duże z Twojej strony, ja nagrywam tylko "przy okazji"..

  3. czy moge z panem sie jakos skontaktowac mam problem. nastapilo mi zwarcie w kostce iso radia przez wadliwe radio teraz niestety po wyciagnieciu karty radio nie wylacza sie w raz z panelem a po wlozeniu karty panel centralny nie uruchamia sie z automatu. do tego nie swieci mi obwodka przycisku start stop czy napotkal pan taki problem?

  4. Witam. Wymontowałem i zamontowałem klapkę maskującą, okazuje się że po tym zabiegu nie działa mechanizm spowalniający. Co może być przyczyną? Dziękuję z góry

  5. A ja mam pytanie. Czy żeby ściągnąć maskownice kratek bocznych nawiewów też trzeba robić całą tą gimnastykę. Może jest jakiś łatwiejszy sposób. U mnie one są mocno popękane i trochę boję się eksperymentować. Mam nadzieję, że to nie jest monolit z deską rozdzielczą i da się to zdemontować.

  6. Enhorabuena por tus videos. Quería preguntarte si es posible cambiar las rejillas centrales del aire sin desmontar el tablero, sacando sólo la radio con el cajón. Tengo un Laguna II Fase I. Muchas gracias desde el norte de España.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!