Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Szkoła Druciarstwa Wymiana Radia Nissan Micra Xblitz RF400 Cam Cyk Fuch Wazzup :)Siemaneczko a dziś wymiana uszkodzonego radia w Nissanie micra na Xblitz RF400 CAM no i mały konkursik . Miłego oglądania Pozdrowionka 🙂
https://xblitz.pl/pl/40-radia-samochodowe

Gadżety Staśka 😀 https://wazzupek.pl/
Reklama pisz 🙂 wazzup@vip.onet.pl
Fanpage https://www.facebook.com/wazzupek/

Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

41 thoughts on “Szkoła Druciarstwa Wymiana Radia Nissan Micra Xblitz RF400 Cam Cyk Fuch Wazzup :)

  1. Nie jest to dobre radio w czasie 2 tyg nie zapisywało ustawień nie chodziło na wszystkie głośnik guziki same się wciskały wyłączono i załaczało się samo ogólnie jak za te pieniądze to gówno jakich mało czy ktoś miał podobnie? ???

  2. Wiem, że film stary ale następnym razem dołóż kołki drewniane żeby nie wypadło. A tak to dzięki za jakąś konkretną informację o wymianie radia w aucie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!