Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Tania Regeneracja Baterii Elektronarzędzi – B&D 18V – Pęknięte Ogniwo 18650http://www.baterie18650.pl

— Kreatywny Vlog—————- https://www.youtube.com/c/KreatywnyVlog
— Jeśli Chcesz Wesprzeć Kanał — https://patronite.pl/Kreator
— Inna Metoda Wsparcia — https://www.tipanddonation.com/kreator

— FORUM ———————— http://www.Kreator.click
— SKLEP Z KOSZULKAMI ———- https://kreator.teetres.com/
— FaceBook ———————-https://www.facebook.com/Kreatorek
— Grupa Wsparcia Kreatowisko — https://www.facebook.com/groups/kreatowisko
— Grupa Wsparcia Ogniwa & BMS — https://www.facebook.com/groups/Lajonki/
— Instagram ——————– https://www.instagram.com/kreator_youtube/

Jak coś nie wejdzie na maila to wejdzie tutaj 🙂

Paczkomat LEG01L
Mail – Kreatorek.tube@gmail.com
tel. 570 189 348

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

30 thoughts on “Tania Regeneracja Baterii Elektronarzędzi – B&D 18V – Pęknięte Ogniwo 18650

  1. Kreatorku jaki zestaw wkrętaków polecasz do takich działań? Ja z regenerowsniem 18tek mam niemiłe wspomnienia. BMS 18v 15A i kolejny jaki można nabyć to 100A. Może coś podpatrze u Ciebie. Pozdrowionka.

  2. Witam, chciałem się zapytać czy te ogniwa nadadzą się do latarki, bo kupiłem latarkę na allegro i w zestawie były ultrafire ale one nie trzymają za długo.

  3. Kreator ,Kamilu , nagraj proszę albo powiedz na live jakie baterie do innych wkrętarek pasują np ze baterie z Lidla pasują nie tylko do wkrętarki parkside ale też do tego i tego a z firmy NAC do BA

  4. Dlaczego każdy test kończysz na sucho sprawdzeniem czy działa? Czemu nie weźmiesz kilku dużych wkrętów czy maksymalnego wiertla przewidzianego dla tego urządzenia? Przecież na sucho to wsadzę tam paluszki i tez będzie działać.

  5. Witam mam pytanko do Ciebie bo widzę że jesteś szpecem w temacie baterii i elektronarzędzi. Wymieniłem ogniwa w swoim kluczu udarowym Parkside 12V były tam INR18650H 3,7V 2000mAh Li-ion na ogniwa Samsunga 25R 2500mAh. Jaki może być powód tego że ładowarka nie chce ładować tych ogniw?

  6. Witam. Mi siadla bateria z serii graphite energy plus 2.0Ah 18v siadla pod szlifierka akumulatorową. Prawdopodobnie Przegrzana. Nie daje się ładować. Mrugaja diody sygnalizujace rozładowanie bateri, i po podłączeniu wkretarki, też mrugaja diody sygnalizujace rozładowanie bateri. Wymieniłem jedno ogniwo brak napięcia w jednym (18650) takie były. Po wymianie ogniwa wkrętarka zaczyna odzywać, ale brak pracy ciągłej zasilanego urządzenia. Pokazuje poziom naładowania baterji, ale nie daje się jej naładować mrugaja diody sygnalizujace rozładowanie bateri A ładowarka nie reaguję. Co tu mogło paść?

  7. A gdybym rozbierał tego typu baterię tylko w celu pozyskania ogniw to mogę ciąć kable? Istnieje jakieś ryzyko jak nie mam żadnego pojęcia odnośnie prądu?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!