Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Technics ST-GT550 szybka naprawa – LabFunTechnics ST-GT550, naprawa problemów związanych z zanikaniem stereo, przesunięciem częstotliwości.

Facebook: https://www.facebook.com/LabFun-968818266487115/

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

18 thoughts on “Technics ST-GT550 szybka naprawa – LabFun

  1. Miałem dziś generalnie słaby dzień jakiś brudas układał mi hulajnoge elektryczna wieczór spędziłem na komisariacie policji wracam do domu I patrzę twój film … od początku cie oglądam co prawda teraz zmieniłem nazwę użytkownika więc nie poznajesz po komentarzach Ale jestem z Tobą od zawsze I dobrze że dziś wrzuciłes film wrzucaj częściej bo może nie masz wielu subow Ale są tacy jak ja którzy chętnie oglądają twoje filmy. Jak byś się zastanawiał kto ja jestem to ten koleś co napisał ci pod którymś z filmów że powinieneś pokazywać lutowanie bo jest ciekawe. Pozdro

  2. dzięki za film, bardzo mi pomógł. Naprawiłem swój tuner dzięki wiedzy zawartej w nim. Dziękuję serdecznie. Polecam się na przyszłość 👍😀 miło że chcesz podzielić się swoją wiedzą.

  3. Mam taki sam tuner, ale w moim dość głośno stuka jog jak lekko puknę go palcem. Czy u Ciebie też tak jest? Może u mnie czegoś wygłuszającego brakuje pod tym jogiem? instrukcja serwisowa nic nie mówi o tym. Jog ma około 1mm luz w przód i tył. Kupiłem z drugiej ręki. Dasz znać?

  4. Witam mam pytanie jak zidentyfikować zasilacz tego modelu chodzi o napięcia ponieważ mój ma pewna przypadłość jest oporność uzwojenia pierwotnego a na wtórnym brak napięcia

  5. Czesc, mam chyba podobny model tunera ST-GT350, dzialal normalnie, ale pewnego dnia przestal sie wlaczac. Swieci sie dioda Standby, ale po kliku w przycisk power nie nastepuje wlaczenie. Dioda lekko przygasa i tyle. Wyświetlacz czarny i klapa. Przycisk power sprawdziłem i jest ok. Sprawdziłem tez napiecie na zworkach ktore sa opisane na plycie glownej, ale tam gdzie jest napisane 5V miernik mi pokazuje 2V. Moze masz pomysl co sie moglo stac?

  6. Witam. Od ponad 20 lat mam ST-GT650. Od samego początku, zanika wskaźnik STEREO przy silnym basie. Dziś korzystając z Twojej wskazówki odciąłem jedną nóżkę diody D105. Niestety, mimo, że widać poprawę i STEREO zanika dużo rzadziej, jednak nadal potrafi zaniknąć. Sygnał na poziomie 56dB. Co można jeszcze zrobić? Pozdrawiam i dzięki za wskazówki.

  7. Dla mniej wymagających melomanów dobrym wyborem jest najtańszy tuner z tej serii, czyli ST-GT350. Posiada on p.cz. na filtrze ceramicznym, więc nic się nie rozstraja. Ale ma też gorsze parametry i słabe wyposażenie. Minimalizm tego modelu też może mieć swój urok 🙂

  8. Dobrze też jest prysnąć Kontaktem PR do wnętrza samego enkodera. Co prawda to nie potencjometr, ale zasada działania podobna (ślizgacz i ścieżka).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!