Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Test MirrorLink w VW Passat B8 – Zachar OFF===✅ Link aktualny w 2022✅===
https://mubi.pl/zachar – tu wydasz mniej na ubezpieczenie!
Po zakupie otrzymasz 150 zł cashback

↓↓ Więcej Informacji ↓↓
Zmieniłem telefon i mogę wreszcie przetestować MirrorLink – akurat mamy w teście VW Passata B8.

Subskrybuj kanał ZacharOFF, jeśli nie chcesz niczego przegapić! – http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

Pobrane z Youtube Wszystkie samochody osobowe i autobusy wszystkich marek można sprawdzić i naprawić w naszym warsztacie samochodowym. Klienci mogą tutaj naprawić swoje silniki wysokoprężne i benzynowe, skrzynie biegów, układy przeniesienia napędu, hamulce, układ kierowniczy, paliwo, układ wydechowy, elektrykę i zawieszenie. W warsztacie dokonujemy również pełnej wymiany oleju oraz wymieniamy filtry, klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe. Prowadzone są tu również prace związane z blachą samochodową.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać telefonicznie.

#AutoMechanik #MechanikaPojazdowa #AutoRepair #AutoRepair #AutoPomoc #Warsztat Samochodowy #Auto Naprawa #Usługi Warsztatowe #DobryMechanik #SerwisCar #Wymiana Oleju

Mechanik z Dojazdem w Warszawie. Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe w Warszawie, Naprawa Silników Samochodowych – Remont w Warszawie. Remont silników samochodowych w Warszawie, Elektronik Samochodowy, Wymiana radia w samochodzie,

20 thoughts on “Test MirrorLink w VW Passat B8 – Zachar OFF

  1. Wystarczy kazać w ASO zmasować wyście hamulca ręcznego w radiu i wszystko działa podczas jazdy, bo radio "myśli" że cały czas stoimy w miejscu.

  2. U mnie w VW Golfie 7 z Sony Xperia Z3 compact nawigacja działa podczas jazdy bez problemu, z tymże jeśli chcecie korzystać z map google potrzebna jest aplikacja Android Auto, natomiast do połączenia przez Mirrorlink najlepiej korzystać z aplikacji Sygic Car Navigation (licencja płatna Europa i Rosja po rabacie 59,99 Euro)

  3. Z tym mirrorlink to lipa. Jest rok 2017 i nadal jest problem. Mam telefon Samsung Galaxy A3 wyposażony w mirrorLink i nie współpracuje z suzuki sx4 s-cross. Po podłączeniu jest czarny ekran otoczony ramką i napis Samsung. Za to z iPhonem SE, 6 działa bez problemu. Z tym że mapa domyślna w iPhonie jest niedokładna, zdecydowanie gorsza niż Google Maps. Więc najlepiej odpuścić sobie zabawę z tym i używać w telefonie (z androidem) z dużym ekranem.

  4. kupiłem właśnie vw za 130 tyś i mam taki sam problem, chodzi tu oto aby sprzedać fabryczną nawigację za 5 tyś a nie aplikację za 0 żenada. W stanach działa to bez żadnych ograniczeń

  5. Można to już odblokować przez OBD i podczas jazdy będzie działać MirrorLink oraz Video In Motoin. Zwykłe ściągnięcie blokady prędkości. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania zapraszam.

  6. Fajnie się ogląda tą reklamę i inne bajery ale to nie działa jak się nie wykupi pakietu w vw Car-Net czyli bez wykupienia nic nie działa . W NIEMCZECH 250 EURO na 1 rok to kosztuje , pozdrawiam tego pana . Szkoda że nic na ten temat o wykupieniu dodatkowych u sług VW nic nie mówi….

Dodaj komentarz

Zadzwoń!