Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

The Secret World PL – Naprawa radia – deMMOnstracja #19 [Napisy PL]Zapraszam do nowego cyklu deMMOnstracji. Druga seria dotyczy MMORPG stworzonego przez studio Funcom – The Secret World. Tajemnicze organizacje, istniejące w rzeczywistości lokacje, oryginalne podejście do rozwoju postaci. A wszystko okraszone niebagatelną fabułą, która mogłaby znaleźć się w grze single player, a nie MMO.

W tym cyklu deMMOnstracji będę tłumaczył linie dialogowe, abyście mogli łatwiej zrozumieć sens fabuły. Upewnijcie się, że macie włączone napisy youtubowe. Dla najlepszego efektu zalecam w ustawieniach napisów wybrać czarne tło i żółty kolor tekstu. Pamiętajcie, że napisy można dowolnie przesuwać po ekranie filmu.

Odcinki będą się pojawiały codziennie o godzinie 16:00.

W razie problemów z filmem, propozycjami, bądź błędnym tłumaczeniem, proszę o informację w komentarzu.

Miłego seansu!

Zapraszam na mój portal: http://mmovault.pl

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

One thought on “The Secret World PL – Naprawa radia – deMMOnstracja #19 [Napisy PL]

Dodaj komentarz

Zadzwoń!