Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Tryb dewelopera w MIB2, ukrytym menu i skróty klawiszowePo odblokowaniu funkcji deweloperskich w #MIB2 mamy dostęp do nowych ukrytych menu oraz do kilku skrótów klawiszowych, dzięki którym można wykonywać zrzuty ekranu na kartę SD oraz aktywować nakładki z danymi diagnostycznymi przydatnymi przy debugowaniu oprogramowania interface’u graficznego systemu.
Ukryte menu daje dostęp do listy wspieranych oraz aktywnych kodów SWaP / FEC. Jest tam także ukryte zielone menu z danymi diagnostycznymi tunera FM. Można zmieniać skin systemu na wersję z GTI/GTD/R.
Jeżeli chcesz robić zrzuty ekranu, to upewnij się, że masz wsadzoną kartę do portu SD1, karta nie jest zabezpieczona przed zapisem, nie jest to karta z mapami nawigacji.

Lista skrótów klawiszowych:
▪️ MEDIA 2s – zrzut ekranu na kartę SD
▪️ pokrętło POWER 10s press – reboot
▪️ TRAFFIC 10s – ramki elementów graficznych
▪️ CAR 2s – ??? (słychać potwierdzenie dźwiękowe czegoś)
▪️ CAR 10s – informacje o renderowaniu
▪️ MENU 2s – menu serwisowe
▪️ MENU 10s – menu dewelopera (Testmode menue)
▪️ pokrętło SELECT 2s – zrzut ekranu na kartę SD

Na tym filmie mamy system infotainment VW Discover Media (MIB2; SW:0245) zainstalowany w samochodzie #Volkswagen Golf MK7. Do aktywacji developer mode użyłem urządzenia OBDeleven z licencją Pro:
Moduł 5F → Diagnostic session → development mode
Moduł 5F → Adaptation → Developer mode → new value: activated

➡️ Kup OBDeleven: http://mr-fix.info/redirect/obdeleven

⚠️ Bądź rozważny. W ukrytym menu można znaleźć opcje, których użycie może doprowadzić do zablokowania jednostki lub ograniczenia jej funkcjonalności.

‼️ Jeżeli gdzieś w #ukryteMenu znajdziesz pozycję bootloader, to jej nie wybieraj. Unieruchomi to jednostkę do momentu wsadzenia nośnika z nowym bootloaderem.

➡️ mr-fix: https://www.youtube.com/user/mrfixpl
✅ facebook: https://facebook.com/lonacznik/
✅ instagram: https://instagram.com/lonacznik/

Pobrane z Youtube Wszystkie samochody osobowe i autobusy wszystkich marek można sprawdzić i naprawić w naszym warsztacie samochodowym. Klienci mogą tutaj naprawić swoje silniki wysokoprężne i benzynowe, skrzynie biegów, układy przeniesienia napędu, hamulce, układ kierowniczy, paliwo, układ wydechowy, elektrykę i zawieszenie. W warsztacie dokonujemy również pełnej wymiany oleju oraz wymieniamy filtry, klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe. Prowadzone są tu również prace związane z blachą samochodową.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać telefonicznie.

#AutoMechanik #MechanikaPojazdowa #AutoRepair #AutoRepair #AutoPomoc #Warsztat Samochodowy #Auto Naprawa #Usługi Warsztatowe #DobryMechanik #SerwisCar #Wymiana Oleju

Mechanik z Dojazdem w Warszawie. Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe w Warszawie, Naprawa Silników Samochodowych – Remont w Warszawie. Remont silników samochodowych w Warszawie, Elektronik Samochodowy, Wymiana radia w samochodzie,

10 thoughts on “Tryb dewelopera w MIB2, ukrytym menu i skróty klawiszowe

Dodaj komentarz

Zadzwoń!