Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Ukryte menu serwisowe w VW Climatronic (Golf, Passat, Jetta, Scirocco, Touran)W systemie Climatronic twojego VW (Golf, Passat, Jetta, Scirocco, Touran) bez narzędzi można łatwo odczytać kilka ciekawych parametrów m.in. prędkość, obroty silnika, temperatury z czujników. Dane te pomogą w diagnostyce wadliwie działającego układu klimatycji.

Zobacz więcej poradników na http://mr-fix.pl/

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

11 thoughts on “Ukryte menu serwisowe w VW Climatronic (Golf, Passat, Jetta, Scirocco, Touran)

  1. Co mi to da,mam tam pstrykac i rozstroic wszystko czy oco tu chodzi ,jest to dlamnie bardzo wazne ???Lepiej tam nic nie grzebac bo sie jeszcze popierdoli wszystko i bedzie Maniana a potem na Warsztat i placic za naprawe (Glupote bo sie poprzestawialo)jak leci wszystko to nie grzebac  bo sie zjebie.

  2. Działa też w passacie b8, dzięki, mnie się bardzo przydał ten filmik, w audi jest wybierane z menu, i troche się podnoszą, w pasku, prościej, szybciej ale na sztorc, ja mam problem, bo mam często zapiaszczoną przednią szybę.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!