Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Warsztat samochodowy Mechanika pojazdowa diagnostyka komputerowa Poznań Driver Daniel SkirzewskiDriver Daniel Skirzewski to warsztat samochodowy znajdujący się na terenie Poznania. Prowadzimy działalność związana z kompleksową naprawą i konserwacją pojazdów samochodowych. Rozpoczęliśmy naszą działalność cztery lata temu i od tego czasu nieustannie rozszerzamy naszą ofertę tak, by usatysfakcjonować jeszcze większą ilość klientów.

W ramach oferowanych przez nas usług znajdą Państwo między innymi: wymianę oleju, sezonową wymianę opon, diagnostykę pojazdów, wymianę rozrządu czy regenerację filtrów. Dodatkowo wykonujemy również wszystkie czynności związane z awarią układu hamulcowego, takie jak kontrola stanu płynu czy wymianę klocków hamulcowych.

Nasza kadra to wykwalifikowani mechanicy, którzy są w stanie rozwiązać każdy samochodowy problem. Łącząc ich wiedzę i umiejętności z najnowocześniejszym sprzętem, który wykorzystujemy w pracy, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

3 thoughts on “Warsztat samochodowy Mechanika pojazdowa diagnostyka komputerowa Poznań Driver Daniel Skirzewski

Dodaj komentarz

Zadzwoń!