Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Warsztat samochodowy Wilcze WilmotGłównym profilem naszej działalności jest montaż i serwis instalacji gazowych. Poza tym jednakże wykonujemy szereg usług mechaniki pojazdowej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Oferta warsztatu to na przykład naprawy zawieszenia, geometria kół, naprawy skrzyni biegów, naprawy silników czy też naprawy bieżące w pojazdach.

Co więcej, świadczymy różne usługi wulkanizacyjne na samochodach osobowych oraz dostawczych. Specjalizujemy się w montażu i serwisie instalacji gazowych, a przede wszystkim instalacjach marek Landirenzo oraz Lovato.

Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie są odpowiednio wykwalifikowani i doświadczeni. Pasjonują się motoryzacją, dzięki czemu dokładnie i skrupulatnie wykonują swoje zadania. Gwarantujemy terminową realizację zleceń, atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.
http://www.wilmot.com.pl/

Pobrane z Youtube Wszystkie samochody osobowe i autobusy wszystkich marek można sprawdzić i naprawić w naszym warsztacie samochodowym. Klienci mogą tutaj naprawić swoje silniki wysokoprężne i benzynowe, skrzynie biegów, układy przeniesienia napędu, hamulce, układ kierowniczy, paliwo, układ wydechowy, elektrykę i zawieszenie. W warsztacie dokonujemy również pełnej wymiany oleju oraz wymieniamy filtry, klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe. Prowadzone są tu również prace związane z blachą samochodową.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać telefonicznie.

#AutoMechanik #MechanikaPojazdowa #AutoRepair #AutoRepair #AutoPomoc #Warsztat Samochodowy #Auto Naprawa #Usługi Warsztatowe #DobryMechanik #SerwisCar #Wymiana Oleju

Mechanik z Dojazdem w Warszawie. Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe w Warszawie, Naprawa Silników Samochodowych – Remont w Warszawie. Remont silników samochodowych w Warszawie, Elektronik Samochodowy, Wymiana radia w samochodzie,

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń!