Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Wgrywanie mapy – Programowanie ECU / Chipu – Zdalny program (165KM 320Nm?!) VW / Skoda / Seat / AudiPrzedstawiamy wam poradnik dotyczący wgrywania (zdalnego programowania) mapy do sterownika ECU. Zaznaczamy, że nie …

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

50 thoughts on “Wgrywanie mapy – Programowanie ECU / Chipu – Zdalny program (165KM 320Nm?!) VW / Skoda / Seat / Audi

  1. czy da się w ten sposób pobrać wsad z jakiegokolwiek innego auta, usunąć tylko immobilizer i wgrać z powrotem ? no wiadomo dorzucić trzeba będzie jeszcze emulator ale nie trzeba by było wyjmować eepromu na programator. Wie ktoś coś?

  2. Wgrywasz gotowca. Nie zgadza się nawet numer HW ecu. To, że masz taki sami setup nie znaczy, że będzie taka sama seria i podatnośc na modyfikacje. Odpowiadając na pytanie, tak obejrzałem całość.

  3. IMO słabym pomysłem jest pobieranie mapy z jednego auta do drugiego. Każdy z samochodów ma komponenty inaczej zużyte, nawet od nowości mogły nie mieć identycznych parametrów (nie raz się słyszy o samochodach wyjeżdżających z salonu nie mających fabrycznych parametrów).

  4. Witam, zakupiłem galletto 1260, tylko mam problem, ponieważ nie ma w nim do wyboru mojego sterownika > V40/S40 1.9T 200 koni, jakies inne programy też obsłużą ten interfejs tak aby było to zgodne z moim ecu ?

  5. Kupilem galletto 1260 i juz mialem sie zaczac bawic moim gruzem a tu lipa. Ze sterownikiem o koncowce 018 (wg internetow) nie da sie dzialac przy pomocy galetto… A na dodatek i w AFNie i w AHU mam sterowniki konczace sie na 018… Wyskakuje blad zmiany prędkości na 28% wykrywania ecu i koniec… Majster miales kiedys takie cos? Jest na to jakis sposob? Pozdrawiam i dzieki za wszystkie filmiki i za prace. Kopalnia wiedzy!

  6. Panowie można było nornalnie wgrać mapę do tego silnika z kabla bez wylutowywania pamięci eprom ze sterownika? Czy była jakaś zmiana sterownika silnika na taki który to umożliwia?

  7. Mam pytanie mam opla Zafira 99 rok 1.6 16 v 101 koni jak mechanik by mi założył chip tuning i wgrał mapa czy było by możliwe uzyskać 30 koni i czy to jest bezpieczne

  8. Siemka koledzy i koleżanki.. wgrywamy mapę do golfa 4 i po wgraniu miga mi immo i nie mogę odpalić po wgraniu oryginalnej mapy wszystko wraca do normy i auto odpala normalnie… W czym może być problem?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!