Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Wulkanizacja Kobyłka Tymińscy Diagnostyka samochodowaDiagnostyka samochodowa Tymińscy oferuje swoje usługi w zakresie wulkanizacji i przeglądów technicznych samochodów osobowych. Nasz warsztat znajduje się w Kobyłce, na terenie województwa mazowieckiego. Działamy nieprzerwanie od 2001 roku. To właśnie wieloletnie doświadczenie i rzetelna wiedza motoryzacyjna umożliwiła nam zajęcie pewnej pozycji na branżowym rynku.

Dysponujemy doskonale wyposażonym punktem diagnostycznym. Najwyższa jakość usług i fachowa obsługa stacji kontroli pojazdów sprawia, że każdy klient wyjeżdża od nas zadowolony. Zatrudniamy wykwalifikowanych mechaników i pasjonatów motoryzacji. Oferujemy pomoc, służymy również radą w zakresie mechaniki samochodowej.

Oferujemy naprawę i wymianę opon. Zajmujemy się wyważaniem kół. Oferujemy pełen zakres usług wulkanizacyjnych. Dodatkowo wykonujemy przeglądy rejestracyjne i okresowe.

Zapewniamy terminową realizację powierzonych zadań. Działamy profesjonalnie i rzetelnie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.

Zachęcamy do kontaktu!

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

Dodaj komentarz

Zadzwoń!