Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Wymiana baterii w kluczyku BMW E46 E39Wymiana baterii w kluczyku BMW E46
masz za duzo hajsu? -&gt https://patronite.pl/scghost

Emblemat na kluczyku: 66122155753

Panasonic VL2020
http://www.tme.eu/pl/katalog/#search=VL2020&cleanParameters=1

Panasonic Lithium Handbook
https://eu.industrial.panasonic.com/sites/default/pidseu/files/downloads/files/id_lithium_1003_e.pdf

Inicjalizacja kluczyka
https://www.transpondery.com/remote_programming_instructions/bmw_diamond_key_remote_programming.html

Rozpoznawanie plastiku
http://www.boedeker.com/burntest.htm

Klejenie plastików
https://www.dsm.com/content/dam/dsm/stanyl/en_US/documents/Gluing_Guide.pdf

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

40 thoughts on “Wymiana baterii w kluczyku BMW E46 E39

  1. ty zmień lepiej tytuł na wymianę akumulatora w kluczyku bo ludzie serio myślą że ty wymieniasz bateryjkę jak neptyk. Poniżej masz takiego gościa, który też nie przewinął do przodu.

  2. Cześć, zacząłem oglądać ten filmik i na samym początku poruszyłeś bardzo ważną kwestię. Jeszcze rok temu zasięg otwierania drzwi był na prawdę dalej, aktualnie muszę podejść bardzo blisko.. diagnoza? Bateria w kluczyku, ale czy na pewno? Wspomniałeś, że antena jest połączona z anteną radiową – właśnie od roku, za każdym razem kiedy wciskam oddał hamulca radio śnieży. Wystarczy, że puszczam oddał stopu i radio gra normalnie, bez zakłócania fal. Wnioskuje, że coś jest nie tak z anteną radiową, a przy okazji jest też problem z otwieraniem drzwi, na które niekoniecznie ma wpływ słaba bateria w kluczyku. Znasz ten temat? A może jakaś solucja? Dzieki!

  3. Ja mam podobny problem mam 2 kluczyki 1 jest juz rozebrany ktos wlozyl baterie cr2025 a drugi oryginal nieotwierany przestal dzialac.. Jeszcze czasami udalo mi sie go zakodowac po nocy lub kilku dniach padał ale udawalo sie go znów zakodowac teraz juz nie chce sie zakodowac. Nie wiem jak to mozliwe ale moge samym tym grotem odpalac auto., tak jak otwierać i zamykac. 2 nowe baterie zamowione 2 nowe obudowy i nowe tack switch….

  4. Przeglądnąłem kilka Filmików na YT odnośnie wymiany akumulatora w kluczach BMW. Wszystkie pokazują otwieranie tego klucza nożykiem co kończy się właśnie w wielu przypadkach uszkodzeniem rezystorów z tyłu bądź inne usterki gdy klucz poleci za głęboko. Otwieram te klucze w 10 sekund i składam tak że znać nawet nie widać. Pozdro dla Kumatych 🙂

  5. BMW może i określiło, że olej w skrzyni i w dyfrze jest tam po dzień sądu ostatecznego, ale korki pozwalające przeprowadzić wymianę są. Jaki był więc problem zrobić rozbieralny kluczyk…😑 Generalnie chcę zrobić taką wymianę, ale obudowę dałbym chińską. Robił ktoś taki manewr? Jeśli tak, to jak to wygląda w odniesieniu do spasowania z płytką i grotem?

  6. Hej, mam kluczyki od nowości, oba działają 20 rok bez problemu, zapas był nie ruszany przez 17 lat i teraz używam zamiennie. Fakt, przekaźniki w gm5 dziś właśnie będę czyscil 🙂 nawet długo wytrzymały.

  7. A czy przypadkiem w e46 kluczyk nie ma funkcji ze się ładuje w stacyjce?
    Bo gdzieś o tym słyszałem. Chyba o tym mówił nawet Kickster w odcinku z Bmw e46. Sprawdźcie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!