Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

WYMIANA TARCZ I KLOCKÓW HAMULCOWYCH, JAKICH BŁĘDÓW NIE POPEŁNIAĆ I JAK TO ZROBIĆ DOBRZE?Siemanko. Dzisiaj omawiam temat wymiany tarcz i klocków hamulcowych. Chciałbym żeby było to dla Was pomocne bo wiem, …

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Mobilna i na miejscu naprawa samochodów w Warszawie przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w pojazdach krajowych i zagranicznych Mechanicy Naprawy główne i bieżące samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy w Warszawie
Niedrogi Mobilny Warsztat Naprawczy Twojego Pojazdu w Warszawie! Warszawskie Centrum Serwisowe Motoryzacji. Kompletna naprawa, konserwacja i diagnostyka. Serwis samochodowy na lotnisko w Warszawie. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie to podstawa bezpiecznej i wydajnej jazdy, o czym wie każdy właściciel samochodu.

Serwis i naprawa samochodów, w tym prace elektryczne | Pomoc drogowa 24/7 Bieżący i bieżący serwis i naprawy pojazdów i samochodów dostawczych przez certyfikowanych mechaników Wysokiej jakości Naprawy Samochodowe w Warszawie oraz Usługi Transportowe Samochodów na Żądanie (mechaniczne i elektryczne) z bezpośrednim dostępem do personelu pomocniczego

Warszawska Stacja Obsługi Mobilna Najtańszy warsztat samochodowy w Warszawie! Najlepsze warsztaty mechaniki samochodowej i diagnostyki samochodowej w Warszawie. Pomoc w podróży po Warszawie. Każdy właściciel samochodu powie Ci, że utrzymywanie samochodu w dobrym stanie i regularna konserwacja to dwie najważniejsze rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Technik Elektroniki i Elektryków Samochodowych; Mechanik i Diagnosta Samochodów; Właściciel warsztatu samochodowego Serwisujemy i naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, remontujemy silniki pojazdów w Warszawie oraz instalujemy i naprawiamy elektronikę samochodową i komponenty elektryczne w naszym warszawskim warsztacie. Elektronika Samochodowa Warszawa Remonty Silników, Zamienniki Radia Samochodowe i Inne Mobilne Systemy Rozrywki Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą i wymianą części mechanicznych, elektrycznych oraz elektryki w samochodach.

Profesjonalny https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk obsługujący tereny komercyjne i mieszkalne Warszawy
Doskonały serwis samochodowy Warszawa. Pomoc serwisanta Prosimy o przyjęcie naszej szczerej oferty skorzystania z naszego serwisu samochodowego do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Tylko poprzez praktykę terapia może zostać dopracowana do perfekcji; po prostu brakuje nam miejsca i czasu, aby wyszczególnić każdy możliwy wynik. własny sklep motoryzacyjny w Warszawie. Mechanicy i warsztaty samochodowe w Warszawie, a także inne serwisy samochodowe są łatwo dostępne w tym mieście. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę Jesteśmy firmą, która naprawia samochody i może pomóc w takich rzeczach, jak samochody sportowe, zwykłe samochody, samochody hybrydowe i samochody elektryczne.

Naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, naprawa silników samochodowych w Warszawie, remont silnika w Warszawie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Naprawa Radia Samochodowego, Warszawa Remont Silnika, Elektronika Mobilna Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie mechanicznych i elektrycznych usterek w pojazdach.

https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik samochodowy / Elektryk potrzebny w Warszawie do pracy na autokary dostawcze i turystyczne
Najwyższej klasy warszawski serwis samochodowy. pomoc dla mechanika Osoby potrzebujące niezawodnego transportu swojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie wymieniamy każdej możliwej terapii, ponieważ doświadczenie uczy nas dostosowywać naszą opiekę do każdego pacjenta indywidualnie. Twój warszawski warsztat samochodowy. Warszawski https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy, Warszawski Serwis Samochodowy, Warszawa Pomoc Drogowa dla Twojego Pojazdu. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę W warsztacie samochodowym możemy pomóc w każdej sprawie, od samochodu wyścigowego o wysokich osiągach po oszczędny pojazd hybrydowy lub elektryczny.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Serwis Mobilny | Mechanika Samochodowa i Elektryka | Naprawy z Działem Obsługi Klienta – Mechanicy samochodów osobowych i dostawczych.

Warszawski Autosklep i https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy
Tani warsztat samochodowy Warszawa! Warszawa naprawa, serwis i diagnostyka samochodowa. Warszawska taksówka. Każdy właściciel samochodu rozumie, że regularna konserwacja jest kluczem do niezawodnego i bezpiecznego pojazdu.
Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy posprzedażowe – Naprawa samochodów osobowych i dostawczych przez mechaników Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa | Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy dostępne dla obsługi klienta

Warszawa Autoshop Mobilny Tani Warszawski Warsztat Samochodowy! Autodiagnostyka i Mechanika w Warszawie. Transport Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie decyduje o jego skuteczności i bezpieczeństwie.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik i Diagnostyka Warsztat Samochodowy Elektronik i Elektryk Warszawa, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa. Warszawa elektronika samochodowa, remont silnika Radia samochodowe, elektronika Naprawiamy mechanikę, elektrykę i elektrykę samochodową.

Warszawa https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk samochodów dostawczych i osobowych
Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Pomoc mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Eksperymentowanie to jedyny sposób na uzyskanie precyzyjnej terapii, dlatego nie sposób wymienić wszystkiego. warszawski sklep samochodowy. Warszawskie Warsztaty Samochodowe Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydy, Samochody Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Elektronika i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka Warszawa Remonty Silników Samochodowych, Wymiana Radia Samochodowego Naprawiamy mechanikę, elektronikę i elektrykę samochodową.

Warszawa https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik i Elektryk: Samochody Dostawcze i Osobowe
Największy serwis taksówkarski w Warszawie. Wskazówki dotyczące naprawy Nasz Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zaprasza.

Nie wymieniamy wszystkiego, ponieważ doświadczenie daje specjalistyczne terapie. warszawski warsztat samochodowy. Serwis i pomoc samochodowa w Warszawie. Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydowe i Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

50 thoughts on “WYMIANA TARCZ I KLOCKÓW HAMULCOWYCH, JAKICH BŁĘDÓW NIE POPEŁNIAĆ I JAK TO ZROBIĆ DOBRZE?

 1. Czy przypadkiem uszczelniacz tłoczka nie puchnie pod wpływem benzyny ekstrakcyjnej czyli inaczej Break cleanera?.. mówię ze swojego doświadczenia parę razy taka sytuacja się zdarzyła

 2. Może ty naprawiasz dobrze.z reguły kupowalem auta z zagranicy i z reguly zadowolony byłem.Ostatnio skusilem sie na stare auto z pl tanie wiec zbytnio nie ogladalem ale jak ruszylem to aż rozpacz sie robi w aucie prawie nic nie działa ludzie potrafia jeżdzić 20 lat i nic nie robić tarcze grubość kartki papieru rdza nie dzialajacy silnik drzwi stop wsteczne swiatło sygnal ręczny zjechane szczęki na zero nie dzialaja postojowki i wiele innych .A wiec te filmy a realny świat w pl to 2 rożne rzeczy a przeglądy w pl to fikcja.jedyne co to ladny lakier ma.i to ze są wypadki to muszą być przy takim stanie aut.

 3. 90% mechaników tego Nie robi i nie ma szans by Tego dopilnować czy nawet oczekiwać. Klient ma grzecznie czekać w poczekalni, przeglądać gazetki i absolutnie się nie wymądrzać i niczego ambitnego się nie spodziewać

 4. Nie polecam tego sklepu hamulcesklep lewian. Po zakupie brak gwarancji!!!! AMATORZY!!!! NIE POLECAM UWAGA UWAGA BRAK GWARANCJI PO ZAKUPIE!!!!! NIE POLECAM!!!!! Mimo wyników z warsztatu o krzywej tarczy robią wszystko żeby nie uznać gwarancji. Moja tarcze ocenili na oko że była źle zamontowana na brudną piastę mimo tego że tarcze były wymienione razem z piasta i łożyskiem (po wymianie na inne nowe tarcze bicie ustąpiło). UWAGA UWAGA OMIJAJCIE SZEROKIM LUKIEM. CHYBA ZE NIE ZALEZY WAM NA GWARANCJI. TARCZE ZIMMERMAN NIE POLECAM.

 5. Pan Grzegorz z TVN turbo czy jakoś tak ,, tłoczek zacisku wciskał trzonkami młotków ,, 😂 tacy specjaliści pracują w TVN 😂 ,, dziennikarze ,, ludzie łykają to jak pelikany bo przecież głupio by było nie słuchać takiej arystokracji.

 6. Kupuje se Be-eM-We. Ma na to 15 000. Patrzy: okazja 14 000 ! No ale co to za szajs BMW można kupić za 14 tysi? Ty wiesz, profesorze… Ale on jeszcze nie wie. Jedzie z tym do mechanika, aby sprawdzić. Cieknie olej (niedużo), klocki i tarcze to wyglądają jak wcielenie rdzy. Przednie opony już wyłysiały na krawędziach wewnętrznych, itd. Wychodzi parę tysięcy. Co zrobić? Te wahacze, żeby opon nie starło do reszty i później się nazbiera $$ na kolejne elementy. Mechanik mówi: zabijesz kogoś z tymi tarczami. – To zmień mi na jakieś używane, bo na nowe teraz nie mam pieniędzy. I zakłada takie jak Ty tutaj zdjąłeś i jeździ miesiącami, stwarzając zagrożenie tą swoją kupą złomu. To mi opowiadał mój mechanik. Możesz powiedzieć coś o kupowaniu auta po kosztach na styk. Na pewno masz pełno historii.

 7. Profesorku, żaden smar miedziowy do układu hamulcowego (częsty błąd), ponieważ np. zacisk hamulcowy, jarzmo itp. są wykonane ze stopu aluminium. Ze względu na różnice potencjałów Al-Cu tworzy się ogniwo elektrochemiczne i następuje proces korozji elektrochemicznej, który w krótkim czasie prowadzi do niesprawności układu hamulcowego. Taki błąd popełniła nawet osoba układająca pytania do pierwszego egzaminu państwowego na technika pojazdów samochodowych a weryfikator tego nie wyłapał, gdzie według klucza oceniania uczeń powinien zastosować o zgrozo smar miedziowy. Z takim błędem spotkałem się nawet w ASO Fiata. Należy używać smarów bez dodatku miedzi. Pozdrawiam serdecznie.

 8. Piękne i super to wszystko tylko ile musiała by kosztować taka naprawa żeby sobie pozwolić na pomiary kręcenie tarcza głaskanie piaskowanie itd. Wiadomo trzeba zachować normy wyczyścić piastę oraz miejsca w których montujemy klocki ale bez przesady. Każdy klient chciałby żeby tak obchodzono się z jego samochodem ale mało który chciałby za to zapłacić.:(

 9. Jeden błąd,ponieważ firma Rottinger która produkuje tarcze hamulcowe,w instrukcji zabrania kategorycznie odtłuszczania i zmywania powłoki z tarcz przy montażu. Można znaleźć ich opos w necie.

 10. Dlatego nigdy nie czyszczę piast papierami ściernymi a jedynie szczotką drucianą na szlifierce kątowej.
  Trzymam się zaleceń producentów+/- 0,02 mm.

 11. Po pierwszych 5 rzeczach pokazanych na filmie przypominają mi się praktyki w ASO 😂 Cofanie tłoczków śrubokrętem (bez znaczenia czy wszystko jest do wymiany czy same klocki), smar miedziowy (wszędzie gdzie się dało), sprawdzanie bicia tarcz czy piasty? Kto robi takie rzeczy? 😱

  Zacząłem niedawno obserwować kanał i bardzo fajnie się ogląda 🙂

  Najlepszego 🙂

 12. Miałem sytuację w jednym z aut, że pękła osłona przegubu i naleciało trochę smaru na tarczę, w wyniku czego podczas kontroli hamulców na stacji diagnostycznej to koło hamowało dużo gorzej niż przeciwne. Zdemontowałem tarczę, umyłem zmywaczem, a klocek zeszlifowałem papierem ściernym, nie pamiętam jakim, ale coś z 240-340. Po zabiegu to koło hamowało nieco lepiej niż to drugie. Jednak da się uratować klocek, póki smar nie wsiąknie zbyt głęboko w jego strukturę.

 13. A po co szlifować piastę ? jak zetrzesz rdzę to będzie lepiej działać? zbędny ruch, rdza nie wpływa na jej funkcjonalność tak samo usuwanie rdzy nie sprawia że nie bedzie rdzewieć dalej, te wżery jeśli są to już po szlifowaniu i tak będą ubytki w materiale jeśli piasta się nadaje przed szlifem i funkcjonuje to tak samo będzie działaś po szlifie, strata czasu

 14. u mnie w volvo z tylu niema blaszek i wybijalem klocki mlotkiem nowe auto pierwsza wymiana po 70 tysiącach smar porcelanowy na prowadnice klockow pod gumke jest specjalny smar do 1200 stopni samemu zrobicie lepiej niz mechanik

Dodaj komentarz

Zadzwoń!