Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

56. Rajd Barbórka 2018 – Karowa LIVE!Jest magiczna, wyjątkowa, bardzo techniczna i jedyna w swoim rodzaju – mowa oczywiście o ulicy Karowej, która rozbudza wyobraźnię, emocje u każdego wyczynowego kierowcy i fana sportów motorowych. Odcinek specjalny Karowa to najbardziej rozpoznawalny OS w Polsce i najbardziej pożądany – dostają się tam tylko najlepsi, którzy bezbłędnie i świetnym tempem pokonają dzienne odcinki Rajdu Barbórka. W tym roku to już 56. edycja tego kultowego rajdu – w imprezie nie mogło zabraknąć TVN Turbo Rally Teamu, który z sukcesami występuje na Barbórce od 2010 roku. Łukasz Byśkiniewicz po raz pierwszy w warszawskim rajdzie zaprezentuje Hyundaia i20 R5. To nie jedyna niespodzianka, ponieważ na prawym fotelu Maćka Wisławskiego zastąpi Adam Jędraszek.

Oglądaj w TVN Turbo
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

33 thoughts on “56. Rajd Barbórka 2018 – Karowa LIVE!

  1. Ale wywody są bardzo ciekawe tutaj jak się zmieni prędkość odtwarzania na 0,5. Wtedy zaczyna się ubaw 🙂 A Bublewicz nie jeździł mazdą 323 w latach '90, bo wtedy była sierra cosworth !

  2. 29:45 rajdowcy sobie radzili z mocą, zabezpieczenia rajdów były komiczne. Tłumy wybiegające tuż przed samochód, nacisk sponsorów na jazdę mimo protestu kierowców (zmęczenie, bezpieczeństwo na trasie) i kończyło się jak się kończyło. Wtedy organizatorzy mieli lekkomyślne podejście i moim zdaniem to właśnie bardziej ubiło B grupę niż umiejętności prowadzących te maszyny.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!