Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Jak podłączyć pendrive, AUX, kartę SD do radia samochodowegoEmulator zmieniarki to urządzenie, które umożliwia podłączenie do radia w samochodzie pendrive’a, karty SD, mp3, telefonu i innych (opcjonalnie dostępny jest moduł Bluetooth). Emulator zmieniarki można podłączyć w samochodach takich jak Audi, BMW, Toyota, Ford, Citroen, Fiat, Honda i inne.

Szczegółową listę znajdziesz pod linkiem: https://goo.gl/uAi759

Wykorzystana muzyka:
Ha Dwa O! – Zatrzymaj mnie
2Cellos – Highway To Hell (AC/DC)
House MD Theme (dr House intro)
Akcent – Przez Twe Oczy Zielone
Queen – Bohemian Rhapsody (for Symphony Orchestra)

Copyright (c) 2018 Paweł Ślubowski, Corel Corporation oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Podkład muzyczny pochodzi z biblioteki audio YouTube

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

22 thoughts on “Jak podłączyć pendrive, AUX, kartę SD do radia samochodowego

 1. Czy podpinając smartfon do emulatora poprzez AUX będzie działać Spotify? Tak samo z modułem Bluetooth, czy można puścić muzykę ze Spotify, czy muszę mieć muzykę w pamięci telefonu?

 2. Hehe dobre ale tym sposobem wcale nie trzeba pokazywać jak coś podłączyć bo tak to każdy to potrafi. Pokarzcie jak bez tego dodatkowego użądzenia samemu wlutować czytnik kart i usb by to działało w każdym radiu

 3. Witam serdecznie.
  Posiadam volvo v 50 , w którym w radiu niema wejścia AUX …
  2006 -rok produkcji …
  Czy można do tego radia w jakiś zaczarowany sposób podłączyć takie wejście …? – jeśli tak , to co trzeba mieć do tego … ???
  -z góry dziękuję za odpowiedź

 4. Mam pytanie odnośnie Tych zmieniarek. Mam doświadczenie z tym sprzętem i niestety ale zmieniarka wyłapuje zakłócenia z instalacji, słychać buczenie w głośnikach lub wycie podczas włączenia wycieraczek. Nie jestem jedyny który miał podobne doświadczenia. Czy Państwo macie sygnały o takich zjawiskach ?

 5. witam, jestem posiadaczem Audi A4 B6, z tego co wiem to samochód jest z Ameryki, mój problem jest taki, że radio nie działa tak jak powinno, a mianowicie szumi, w dodatku częstotliwość przeskakuje co 0.2, gdzie leży problem, czy można to naprawić?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!