Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Drugie życie 60-letniej Warszawy M20. Auto-drezyna w Jaworzynie ŚląskiejDwa lata zajęła renowacja Warszawy M20, którą można podziwiać na terenie Muzeum Techniki w Jaworzynie Śląskiej. To pod okiem tamtejszych specjalistów wóz z 1958 roku, przystosowany do jazdy po kolejowych torach, odzyskał pierwotny blask.

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

3 thoughts on “Drugie życie 60-letniej Warszawy M20. Auto-drezyna w Jaworzynie Śląskiej

  1. Ludzie, ale wy z tym samochodem wydziwiacie normalnie ręce opadają! Żeby jeździć Autem bez opon po szynach kolejowych to już naprawdę trzeba mieć w głowie nasrane i to konkretnie!! Dla dobra tego zabytkowego auta najlepiej i najrozsadniej zrobicie jeśli przekażecie (sprzedacie) samochód komuś kto się autem odpowiednio zajmie i uszanuje bo w waszych rękach (i tępych głowach) długiego żywota temu samochodowi nie wróże niestety… Ja razem z moim ojcem byśmy ten samochód raz dwa doprowadzili do stanu fabrycznego bez jakiś idiotyzmow typu jazda na felgach po szynach kolejowych LOL. Niech ten starszy pan nie struga i nie udaje mi tu mechanika bo prawda jest taka, ze wie mniej o mechanice pojazdowej niż mu się wydaje…. W obecnej sytuacji najlepiej zrobicie jak czym prędzej skontaktujecie się i przekażecie (oczywiście odpłatnie) samochód prawdziwym znawcą i fachowcom pełną gebom czyli chociażby mi i mojemu ojcu a my doprowadzimy ten piękny zabytkowy samochód do takiego stanu w jaki nawet nie uwierzyćie! Stanowczo powiedziane bez kitu!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!