Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Wyposażenie warsztatów samochodowych TIP-TOPOLPosiadamy ponad 5 tysięcy produktów w ofercie. Oferujemy materiały naprawcze i eksploatacyjne, narzędzia i maszyny warsztatowe. Światowe marki, a także ciesząca się uznaniem klientów marka własna: INVENTO. Jesteśmy dystrybutorem produktów REMA TIP-TOP w Polsce.

📌Strona firmowa: https://tiptopol.pl/
📌Sklep: https://sklep.tiptopol.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/tiptopol
Dołącz do naszych grup na Facebooku:
👉Naprawa opon: https://www.facebook.com/groups/naprawaopon
👉TPMS: https://www.facebook.com/groups/tt.tpms

Firma TIP-TOPOL specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości wyposażenia warsztatowego, pochodzącego wyłącznie od uznanych polskich i zagranicznych producentów. Nasza oferta obejmuje między innymi materiały naprawcze, narzędzia i wyposażenie warsztatu w duży sprzęt, taki jak wyważarki, podnośniki samochodowe, montażownice do kół czy geometrie.

Dane kontaktowe:
📧E-mail: sklep@tiptopol.pl
📞Tel.: 504 051 393

TIP-TOPOL Sp. z o.o.
ul. Kostrzyńska 33
62-010 Pobiedziska

Pobrane z Youtube Wszystkie samochody osobowe i autobusy wszystkich marek można sprawdzić i naprawić w naszym warsztacie samochodowym. Klienci mogą tutaj naprawić swoje silniki wysokoprężne i benzynowe, skrzynie biegów, układy przeniesienia napędu, hamulce, układ kierowniczy, paliwo, układ wydechowy, elektrykę i zawieszenie. W warsztacie dokonujemy również pełnej wymiany oleju oraz wymieniamy filtry, klocki hamulcowe oraz tarcze hamulcowe. Prowadzone są tu również prace związane z blachą samochodową.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać telefonicznie.

#AutoMechanik #MechanikaPojazdowa #AutoRepair #AutoRepair #AutoPomoc #Warsztat Samochodowy #Auto Naprawa #Usługi Warsztatowe #DobryMechanik #SerwisCar #Wymiana Oleju

Mechanik z Dojazdem w Warszawie. Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe w Warszawie, Naprawa Silników Samochodowych – Remont w Warszawie. Remont silników samochodowych w Warszawie, Elektronik Samochodowy, Wymiana radia w samochodzie,

Dodaj komentarz

Zadzwoń!