Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

(Jak to robimy?)(#3) – Wyważanie kołaZapraszamy na naszą grupę facebookową – https://www.facebook.com/groups/856788768149351
Zapraszamy na naszego instagrama – https://www.instagram.com/zapachgarazu/

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Mobilna i na miejscu naprawa samochodów w Warszawie przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w pojazdach krajowych i zagranicznych Mechanicy Naprawy główne i bieżące samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy w Warszawie
Niedrogi Mobilny Warsztat Naprawczy Twojego Pojazdu w Warszawie! Warszawskie Centrum Serwisowe Motoryzacji. Kompletna naprawa, konserwacja i diagnostyka. Serwis samochodowy na lotnisko w Warszawie. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie to podstawa bezpiecznej i wydajnej jazdy, o czym wie każdy właściciel samochodu.

Serwis i naprawa samochodów, w tym prace elektryczne | Pomoc drogowa 24/7 Bieżący i bieżący serwis i naprawy pojazdów i samochodów dostawczych przez certyfikowanych mechaników Wysokiej jakości Naprawy Samochodowe w Warszawie oraz Usługi Transportowe Samochodów na Żądanie (mechaniczne i elektryczne) z bezpośrednim dostępem do personelu pomocniczego

Warszawska Stacja Obsługi Mobilna Najtańszy warsztat samochodowy w Warszawie! Najlepsze warsztaty mechaniki samochodowej i diagnostyki samochodowej w Warszawie. Pomoc w podróży po Warszawie. Każdy właściciel samochodu powie Ci, że utrzymywanie samochodu w dobrym stanie i regularna konserwacja to dwie najważniejsze rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Technik Elektroniki i Elektryków Samochodowych; Mechanik i Diagnosta Samochodów; Właściciel warsztatu samochodowego Serwisujemy i naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, remontujemy silniki pojazdów w Warszawie oraz instalujemy i naprawiamy elektronikę samochodową i komponenty elektryczne w naszym warszawskim warsztacie. Elektronika Samochodowa Warszawa Remonty Silników, Zamienniki Radia Samochodowe i Inne Mobilne Systemy Rozrywki Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą i wymianą części mechanicznych, elektrycznych oraz elektryki w samochodach.

Profesjonalny https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk obsługujący tereny komercyjne i mieszkalne Warszawy
Doskonały serwis samochodowy Warszawa. Pomoc serwisanta Prosimy o przyjęcie naszej szczerej oferty skorzystania z naszego serwisu samochodowego do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Tylko poprzez praktykę terapia może zostać dopracowana do perfekcji; po prostu brakuje nam miejsca i czasu, aby wyszczególnić każdy możliwy wynik. własny sklep motoryzacyjny w Warszawie. Mechanicy i warsztaty samochodowe w Warszawie, a także inne serwisy samochodowe są łatwo dostępne w tym mieście. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę Jesteśmy firmą, która naprawia samochody i może pomóc w takich rzeczach, jak samochody sportowe, zwykłe samochody, samochody hybrydowe i samochody elektryczne.

Naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, naprawa silników samochodowych w Warszawie, remont silnika w Warszawie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Naprawa Radia Samochodowego, Warszawa Remont Silnika, Elektronika Mobilna Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie mechanicznych i elektrycznych usterek w pojazdach.

https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik samochodowy / Elektryk potrzebny w Warszawie do pracy na autokary dostawcze i turystyczne
Najwyższej klasy warszawski serwis samochodowy. pomoc dla mechanika Osoby potrzebujące niezawodnego transportu swojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie wymieniamy każdej możliwej terapii, ponieważ doświadczenie uczy nas dostosowywać naszą opiekę do każdego pacjenta indywidualnie. Twój warszawski warsztat samochodowy. Warszawski https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy, Warszawski Serwis Samochodowy, Warszawa Pomoc Drogowa dla Twojego Pojazdu. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę W warsztacie samochodowym możemy pomóc w każdej sprawie, od samochodu wyścigowego o wysokich osiągach po oszczędny pojazd hybrydowy lub elektryczny.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Serwis Mobilny | Mechanika Samochodowa i Elektryka | Naprawy z Działem Obsługi Klienta – Mechanicy samochodów osobowych i dostawczych.

Warszawski Autosklep i https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy
Tani warsztat samochodowy Warszawa! Warszawa naprawa, serwis i diagnostyka samochodowa. Warszawska taksówka. Każdy właściciel samochodu rozumie, że regularna konserwacja jest kluczem do niezawodnego i bezpiecznego pojazdu.
Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy posprzedażowe – Naprawa samochodów osobowych i dostawczych przez mechaników Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa | Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy dostępne dla obsługi klienta

Warszawa Autoshop Mobilny Tani Warszawski Warsztat Samochodowy! Autodiagnostyka i Mechanika w Warszawie. Transport Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie decyduje o jego skuteczności i bezpieczeństwie.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik i Diagnostyka Warsztat Samochodowy Elektronik i Elektryk Warszawa, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa. Warszawa elektronika samochodowa, remont silnika Radia samochodowe, elektronika Naprawiamy mechanikę, elektrykę i elektrykę samochodową.

Warszawa https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk samochodów dostawczych i osobowych
Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Pomoc mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Eksperymentowanie to jedyny sposób na uzyskanie precyzyjnej terapii, dlatego nie sposób wymienić wszystkiego. warszawski sklep samochodowy. Warszawskie Warsztaty Samochodowe Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydy, Samochody Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Elektronika i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka Warszawa Remonty Silników Samochodowych, Wymiana Radia Samochodowego Naprawiamy mechanikę, elektronikę i elektrykę samochodową.

Warszawa https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik i Elektryk: Samochody Dostawcze i Osobowe
Największy serwis taksówkarski w Warszawie. Wskazówki dotyczące naprawy Nasz Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zaprasza.

Nie wymieniamy wszystkiego, ponieważ doświadczenie daje specjalistyczne terapie. warszawski warsztat samochodowy. Serwis i pomoc samochodowa w Warszawie. Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydowe i Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

43 thoughts on “(Jak to robimy?)(#3) – Wyważanie koła

 1. Dętkę przed włożeniem w oponę warto napełnic ciut powietrzem😉
  A w dekawce po zdjęciu opon to miałem na takiej czerwonej dyndzie (ci ktorzy grzebali w staruchach wiedzą o jakiej dętce mowa) okolo 30 (tak trzydziestu) naklejonych łatek.
  Jeszcze troche i można by na samej dętce jezdzic. Tak byla uszlachetniona😜

 2. Ta niespodzianka , która miała być jutro poszła kilka dni temu. Chodzi o film z silnikiem stacjonarnym. Kręcąc film o kołach nie wiedzieliśmy jeszcze, że podzielimy go na dwie części. I stąd to zamieszanie.

 3. Tak jest … za kradzież konia śmierć. Tak było. A teraz, zapier… Ci moto, samochód czy coś i jak go dorwiesz to możesz mieć przejebane jak mu "wytłumaczysz ":) Proszę zrób film z wulkanizacji saletrą PROSZĘ. Pozdro

 4. Mam traktor tomo vinkowicz tv521 taki łamany w połowie kupiłem go od 1 właściciela jakieś 10lat temu miał jeszcze cycki na oponach fabrycznych znajomy twierdził ze wyjeździł pół baku ropy od nowości… Żal było go nie kupić tym bardziej że miał do niego pług głębi zgryzarke brony przyczepkę kosiarkę i pompę do wody… Wycenił go jak dla mnie 6tys PLN dałem mu 8…wtedy taki traktorek po remoncie był warty ok 8-10 tys PLN a ten był nowy z całym osprzętem… Mi był potrzebny do odśnieżania.fakt z 5 zim nim pracowałem a potem skończyły się zimy w centralnej Polsce…. Ale do zeczy jak go brałem to w jednym kole było mało wiatru on mówił że nigdy nie pompował kół… Z 5 lat temu chciałem poprawić dętki bo maszynki były po skosie… I tu niespodzianka.oczywiscie opony są w idealnym stanie jakby miały rok… Przez 10lat że 2 razy do pompowałem to 1 koło takie kiedyś robili dętki i opony… Spuszczając powietrze aby poprawić te maszynki był taki smród że trudno sobie to wyobrazić…. Szambo to dosłownie pachnie… Nie dało się na warsztacie spuscic z 2 kół żeby nie wymiotować… Nigdy nie spodkalem się z tym że 40letnie powietrze w kole może tak śmierdzieć bardzo!!!A teraz jak znajomy kupił nowe opony i dętki do takiego samego ciagniczka to dwa razy w roku musi pompować!!!! Taki teraz badziew produkują chińczyki…. Nic nie zastąpi detek i opon z tamtych lat!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. Ciekawy film. 2 pytania mam: 1. czy po założeniu bębna hamulcowego (który w tym kole zapewne występuje) całego wyważenia szlag nie trafi? 2. czy warto sie w to bawić w przypadku motocykli typu Jawa/CZ/WSK, gdzie koła nie były fabrycznie wyważane?

 6. No, teraz już wiem jak wyważać, tak że pora zabrać się przy czasie za zbudowanie takiej wyważarki. ^^
  A będę miał co wyważać, bo koło będąc założone, bez żadnego obcierania, obciążenia, wisząc w powietrzu. Na swoich własnych łożyskach nie usiedzi jak trzeba. 😉 A to już znak że wyważenia brakuje i to mocno! 😉
  Co prawda, mój pierdzik rozwija prędkości rzędu tylko 100km/h. Ale lepiej mieć wyważone niż nie mieć. ^^
  I wrzucie Instagram do opisu filmiku…

 7. Patent na wkładanie wentyla w otwór w feldze – z zaworka pozyskujemy część z gwintem, przez otwór tego elementu przekładamy cienką linkę stalową zakończoną "łepkiem". Linkę dość łatwo jest włożyć od zewnątrz przez otwór w feldze, wkręcić w wentyl i wtedy bez wkładania rąk do wnętrza opony można wyciągnąć wentyl. Tylko z wyczuciem 🙂

 8. 1) należy założyć na felgę fartuch zakrywający łby nypli;
  2) zanim założymy oponę sprawdzamy: czy nie jest kierunkowa (strzałka) wskazuje wtedy kierunek obrotów – często kierunek występuje nawet na symetrycznych oponach (ta też ma strzałkę);
  3) wiele opon ma też kropkę na boku, która powinna być ustawiona na wentyl – wentyl ma też swoją wagę i ułatwia to wyważenie;
  4) są na rynku motocyklowe łyżki o szerokiej płetwie i o małej grubości – warto poszukać;
  5) warto posmarować felgę i oponę pastą do montażu lub mydłem;
  6) przed walką z oponą warto 'pierdnąć' w dętkę trudniej ją wtedy zaczepić łyżką
  7) przy ważeniu przydaje się waga kuchenna + magnesy pozwalające złapać wagę ciężarków zanim zaczniemy kleić.
  8) przy problemie z ważeniem – warto obrócić oponę na feldze i spróbować ponownie.
  Uzupełniając i może się przyda, ale generalnie bardzo fajny filmik.
  Lewa w górę!

 9. 5:30 Erwin, w starej literaturze motocyklowej znalazłem onegdaj wzmiankę, że bardzo korzystnie jest zakładać dętkę, lekko napompowaną, odrobinę, tak ciut ciut. Naprawdę , lekko napompowana dętka zakłada się o wiele łatwiej, wygodniej jest ją chwytać w trakcie zakładania i , co najważniejsze, lekko napompowana dętka układa się w oponie od razu prawidłowo eliminując wszelkie zagięcia, czy możliwość przyszczypania jej oponą lub łyżką podczas zakładania drugiej strony opony na felgę. Spróbuj następnym razem, ale wierz mi od razu, to działa 😀 11:30 W przypadku wstępnie lekko podpompowanej dętki nie ma konieczności opukiwania koła, jednakże ja i tak opukuję , dla zasady, nie zaszkodzi 😀

 10. Oglądając film o wyważaniu kół w momencie kiedy masz za durzo cierzarkow to spróbuj przesuwać obracając oponę na obręczy ( feldze) i zobaczysz że ilość ciężarków będzie się zmieniała zobaczysz że nie zawsze trzeba tyle nakładać tego ołowiu to jest z mojego doświadczenia,. pozdrawiam Andrzej W

Dodaj komentarz

Zadzwoń!