Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Klimatyzacja Samochodowa "Dziwne Historie" KU PRZESTRODZE !. Klient oszukany na 5000 zł XsaraPicassoJak dać się oszukać , być naciągniętym na koszty o wartości 5000 zł . Oglądajcie do końca materiał . Film ku przestrodze

Link do sklepu OPTIMA
https://www.dowarsztatu.com/

Link do tabeli ilości czynnika
https://files.fm/f/vjw2y8hnf
https://files.fm/f/zyhnuwcdq
https://files.fm/f/tknndaryz
https://files.fm/f/nu9r6kvtb

Link do grupy na facebooka https://www.facebook.com/groups/478054443375585
Dora Gremium Klimatyzacja Samochodowa bez Tajemnic

Kontakt Car-mobile@wp.pl

Wsparcie dla kanału. Możecie wysyłać dowolna kwotę na numer konta 06 1090 2125 0000 0001 0539 6812 Santander bank z dopiskiem na rozwój kanału

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Mobilna i na miejscu naprawa samochodów w Warszawie przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w pojazdach krajowych i zagranicznych Mechanicy Naprawy główne i bieżące samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy w Warszawie
Niedrogi Mobilny Warsztat Naprawczy Twojego Pojazdu w Warszawie! Warszawskie Centrum Serwisowe Motoryzacji. Kompletna naprawa, konserwacja i diagnostyka. Serwis samochodowy na lotnisko w Warszawie. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie to podstawa bezpiecznej i wydajnej jazdy, o czym wie każdy właściciel samochodu.

Serwis i naprawa samochodów, w tym prace elektryczne | Pomoc drogowa 24/7 Bieżący i bieżący serwis i naprawy pojazdów i samochodów dostawczych przez certyfikowanych mechaników Wysokiej jakości Naprawy Samochodowe w Warszawie oraz Usługi Transportowe Samochodów na Żądanie (mechaniczne i elektryczne) z bezpośrednim dostępem do personelu pomocniczego

Warszawska Stacja Obsługi Mobilna Najtańszy warsztat samochodowy w Warszawie! Najlepsze warsztaty mechaniki samochodowej i diagnostyki samochodowej w Warszawie. Pomoc w podróży po Warszawie. Każdy właściciel samochodu powie Ci, że utrzymywanie samochodu w dobrym stanie i regularna konserwacja to dwie najważniejsze rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Technik Elektroniki i Elektryków Samochodowych; Mechanik i Diagnosta Samochodów; Właściciel warsztatu samochodowego Serwisujemy i naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, remontujemy silniki pojazdów w Warszawie oraz instalujemy i naprawiamy elektronikę samochodową i komponenty elektryczne w naszym warszawskim warsztacie. Elektronika Samochodowa Warszawa Remonty Silników, Zamienniki Radia Samochodowe i Inne Mobilne Systemy Rozrywki Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą i wymianą części mechanicznych, elektrycznych oraz elektryki w samochodach.

Profesjonalny https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk obsługujący tereny komercyjne i mieszkalne Warszawy
Doskonały serwis samochodowy Warszawa. Pomoc serwisanta Prosimy o przyjęcie naszej szczerej oferty skorzystania z naszego serwisu samochodowego do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Tylko poprzez praktykę terapia może zostać dopracowana do perfekcji; po prostu brakuje nam miejsca i czasu, aby wyszczególnić każdy możliwy wynik. własny sklep motoryzacyjny w Warszawie. Mechanicy i warsztaty samochodowe w Warszawie, a także inne serwisy samochodowe są łatwo dostępne w tym mieście. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę Jesteśmy firmą, która naprawia samochody i może pomóc w takich rzeczach, jak samochody sportowe, zwykłe samochody, samochody hybrydowe i samochody elektryczne.

Naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, naprawa silników samochodowych w Warszawie, remont silnika w Warszawie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Naprawa Radia Samochodowego, Warszawa Remont Silnika, Elektronika Mobilna Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie mechanicznych i elektrycznych usterek w pojazdach.

https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik samochodowy / Elektryk potrzebny w Warszawie do pracy na autokary dostawcze i turystyczne
Najwyższej klasy warszawski serwis samochodowy. pomoc dla mechanika Osoby potrzebujące niezawodnego transportu swojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie wymieniamy każdej możliwej terapii, ponieważ doświadczenie uczy nas dostosowywać naszą opiekę do każdego pacjenta indywidualnie. Twój warszawski warsztat samochodowy. Warszawski https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy, Warszawski Serwis Samochodowy, Warszawa Pomoc Drogowa dla Twojego Pojazdu. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę W warsztacie samochodowym możemy pomóc w każdej sprawie, od samochodu wyścigowego o wysokich osiągach po oszczędny pojazd hybrydowy lub elektryczny.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Serwis Mobilny | Mechanika Samochodowa i Elektryka | Naprawy z Działem Obsługi Klienta – Mechanicy samochodów osobowych i dostawczych.

Warszawski Autosklep i https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy
Tani warsztat samochodowy Warszawa! Warszawa naprawa, serwis i diagnostyka samochodowa. Warszawska taksówka. Każdy właściciel samochodu rozumie, że regularna konserwacja jest kluczem do niezawodnego i bezpiecznego pojazdu.
Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy posprzedażowe – Naprawa samochodów osobowych i dostawczych przez mechaników Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa | Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy dostępne dla obsługi klienta

Warszawa Autoshop Mobilny Tani Warszawski Warsztat Samochodowy! Autodiagnostyka i Mechanika w Warszawie. Transport Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie decyduje o jego skuteczności i bezpieczeństwie.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik i Diagnostyka Warsztat Samochodowy Elektronik i Elektryk Warszawa, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa. Warszawa elektronika samochodowa, remont silnika Radia samochodowe, elektronika Naprawiamy mechanikę, elektrykę i elektrykę samochodową.

Warszawa https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk samochodów dostawczych i osobowych
Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Pomoc mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Eksperymentowanie to jedyny sposób na uzyskanie precyzyjnej terapii, dlatego nie sposób wymienić wszystkiego. warszawski sklep samochodowy. Warszawskie Warsztaty Samochodowe Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydy, Samochody Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Elektronika i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka Warszawa Remonty Silników Samochodowych, Wymiana Radia Samochodowego Naprawiamy mechanikę, elektronikę i elektrykę samochodową.

Warszawa https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik i Elektryk: Samochody Dostawcze i Osobowe
Największy serwis taksówkarski w Warszawie. Wskazówki dotyczące naprawy Nasz Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zaprasza.

Nie wymieniamy wszystkiego, ponieważ doświadczenie daje specjalistyczne terapie. warszawski warsztat samochodowy. Serwis i pomoc samochodowa w Warszawie. Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydowe i Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

34 thoughts on “Klimatyzacja Samochodowa "Dziwne Historie" KU PRZESTRODZE !. Klient oszukany na 5000 zł XsaraPicasso

 1. Taki są realia życia kasy mało się zarabia więc ludzie szukają po taniości ale dobrze że mamy Dore który nas oświeci. Adam też mam kłopot z klima ale do Ciebie jest tak daleko. Na zimnym silniku działa a na ciepłym kompresor nie załącza spróbuję naprawić u nas jeśli nie uda się to mnie czeka trasa do Ciebie 700km😀 Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów w życiu i naprawach aut klientów.

 2. Widzę, że rowerek zmontowany:)
  Niestety nadal sporo warsztatów gdzie "serwis klimatyzacji" to podłączenie kombajnu i nabicie gazu bez uczciwego testu szczelności, a później problemy.
  W swoim samochodzie miałem od początku użytkowania jakieś problemy z klimatyzacją a wynikało to nie tylko z zużycia się podzespołów układu ale i z braku wiedzy czy chęci majstrów żeby rzetelnie temat ogarnąć.
  W koncu to trafiłem do warsztatu Adama i od razu odczułem inne podejście do sprawy, tutaj nie mialem obawy że "nie da się" , "nic z tym nie zrobimy".
  Klima działa prawidłowo i mam nadzieję że tak pozostanie na długo.
  Warto było przyjechać z Gdańska te 400 kilometrów. Jeśli ktoś ma problem z klima a w pobliżu brakuje fachowców którzy z sensem temu zaradzą, polecam serdecznie odwiedzić warsztat Dory!
  Pozdrawiam
  Tomek od srebrnej A4

 3. Moja historia z klimatyzacją dokładnie taka sama warsztaty napełniają , wymieniają , naprawiają a klima działa dwa miesiące . Od czterech lat napełniają 450 gr a po 2 miesiącach ledwo zimne odzyskują 150gr . Tylko słyszę tak ma być się dobija bo paruje auto zjada czynnik jak silnik olej . Znowu nie mam klimy a idzie lato ktoś pomoże ?

 4. Dwa razy odstawiałem auto na naprawę klimy za pierwszym razem auto stało dwa tygodnie przez lato jakoś klima działała na następny rok przyciskam włącznik klimy i cisza nic klima zdechła. Do tego samego fachmana tym razem naprawa trwała trzy tygodnie a w sumie to nie naprawa bo zabrałem samochód nie naprawiony. Jest to kabriolet była połowa lata stąd decyzja zabieram. Fachowiec miał 5 gwiazdek w opiniach klientów sam zastanawiam się za co. Do dziś klima nie chodzi nie mam gdzie naprawić bo tego typu fachowców opisanych przeze mnie jest sporo tyle że nie mam ochoty ich utrzymywać a szkoda bo wydawałoby się że w kabriolet nie potrzebuje klimy nic bardziej mylnego wystarczy deszcz i wysoka temperatura na zewnątrz a pod dachem ( brezentowym ) jest sauna 😒

 5. Witam – mam podobnie ,części wymienione , test szczelności (dwa dni na dwutlenku) 0,01 ubyła , nabicie gazu i po miesiącu nic nie chłodzi – szkoda pisać – pozdro.

 6. Witam ponownie mam pytanie kiedy odpalam zimny silnik kompresor klimatyzacji wydaje metaliczne stuki a po rozgrzaniu przestaje czy jego czas już się kończy ? Pozdrawiam serdecznie 😃

 7. U mnie problem jest taki że klimatyzacja chlodzi ładnie ale co chwile sie wyłącza i włącza. Bylem u 2 "fachowców", została zregenerowana sprezaka, wymieniony zawór oraz czujnik. I nie wiem co dalej. Z klimą bawię się już 2 lata 🙁

 8. Dora, ale ty nienowoczesny jesteś, po prostu nie znasz polskiej klasyki filmowej!Dlatego pozwolę sobie Cię naprowadzić, cyt "uradł Ci ktoś paszport, ukradnij komu Ty…". Zatem , wal na Allegro i skoro twierdzisz, że tam są kompresoryw cenie 30-200PLN to kupuj te najtańsze , kupisz 10 to jedną trafisz dobrą.Masz szansę!I nie kpię! Sam tak kupiłem rozrusznik.Z nastawieniem na kapitalkę kupiłem najtańszy za 30PLN a okazało się po rozebraniu Ze chyba była z nieużywanego auta. Zrób płukanie układu swoją maszynerią, kompresor za 30PLN, coś tam jeszcze zmienisz i będzie budżetowo.Pamiętaj że układ chodził wzorowo przez tydzień na tej gnojówce nawet to moZe jeszcze to uratujesz.MoZe to aluminium to z poprzednich sprężarek w oleju…Przecież jak ktoś to robił to tylko spężarki zmieniał, nie robił ni poza tym. Tak dziś działają"serwisy".

 9. Mam jedno auto takiego gruzowoza ale niewyobrazam sobie jazdy bez klimy. Koszt naprawy w serwisie został wyceniony na 3000zł bo była tam spora dewastacja. Naprawiłem sam częściowo na nowych a częściowo na używanych częściach wszystko zgodnie ze sztuką, cena 600zł ale wiem że klima przeżyje te auto. Układ klimatyzacji to nie jest zbyt skomplikowany układ tam wszystko działa zgodnie ze schematem.

 10. Dziwne że klient nie zdecydował się na zakup używanej sprężarki (są w miarę solidne firmy dające gwarancję rozruchową) jak już tyle rozebrane. Pewno koszt takiej sprężarki w dobrym stanie nie przekroczyłby 200zł (te bardziej zużyte i bez gwarancji pewno granica do 100zł) a pracowała by pewno jeszcze parę lat po serwisie u Dory. pozdr.

 11. coś mi tu nie pasuje żaden warsztat nie wymieniłby za 5 tysięcy, 4 czy tam 5 sprężarek NA NOWE i większości układu bo części kosztowałby więcej . przykro się robi jak tak oczerniasz konkurencje . PROSTA KALKULACJA . jak dla mnie to klijęt chciał tanio na używkach a teraz oczernia warsztat . same sprężarki by tyle kosztowały przy najniższej marży . masz bardzo dużo wiedzy i bardzo dużo sie od Ciebie nauczyłem , ale bardzo krytykujesz innych nie wiedząc jak naprawde było

 12. Na ile twoim zdaniem takie skoki niskiego ciśnienia mogą wskazywać na uszkodzoną sprężarkę a nie na problem z zaworem rozprężnym? Chodzi o to, czy jest jakiś szczegół podczas diagnozy, który może wskazać, że to uszkodzona jest raczej sprężarka a nie zawór rozprężny?

 13. Pytanie jeszcze o filtracje odzysku czynnika. Jaką masz filtrację w tej maszynie, że nie boisz się ściągasz tak brudnego czynnika, bo to też musi trafić do maszyny?

 14. Mam 2 pytania:
  1. czy "lekko" przycierającą się sprężarkę da radę jeszcze odratować (przepłukać, wymienić zawór sterujący?)
  2. jakie czynności należy wykonać po wymianie sprężąrki i skraplacza żeby to wszystko dobrze działało

 15. smutne, a tych cymbałów przed sąd po odszkodowanie,sam bym lepiej zrobił, czy tak trudno wypłukać układ pytam tych idiotów i jeszcze bym zrozumiał raz błąd zrobić ale tyle ! pacany skończone.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!