Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Polski miejski samochód elektryczny TriggoDwumiejscowy, elektryczny, przeznaczony głównie do carsharingu, póki co w wersji prototypowej. Więcej o Triggo: http://triggo.pl/ Dzięki Ptak Expo Warsaw za użyczenie przestrzeni do jazdy.

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

44 thoughts on “Polski miejski samochód elektryczny Triggo

 1. Uważam że małe tanie lekkie pojazdy elektryczne w mieście mogą mieć sens. Warunek TANIE, ładowane w domu no i musi być bagażnik na zakupy – no bo po jakiego czorta komuś pojazd gdzie nie można zakupów włożyć albo paczki z paczkomatu.

 2. Szkoda że tyle wysiłku pójdzie na marne. Stopień komplikacji tego pojazdu a z drugiej strony mała praktyczność spowoduje klapę tego przedsięwzięcia .

 3. A mnie nie obchodzi co się z tym projektem stało. To akurat jest oczywiste. Mnie interesuje jak dostać kilka milionów euro dotacji na pudło zrobione ze sklejki. Ktoś zna dobry sposób na to?

 4. Kiedy i ile?
  Czekam z utęsknieniem i pozdrawiam serdecznie konstruktora wynalazcę. Oby twój projekt miał szerokie wsparcie i nie był w żaden sposób blokowany.💓💓💓💓💓💓💓💓💓

 5. … … Jay LENO ze swojego garazu – ZBIOU pokazuje na you tube auto na pare wodna z osiagami o wiele lepszymi niz najlepsze auta sportowe TERAZ !!!

  AUTO NA WODE. Teraz testowane na autobusach w SZCZECINIE !!! Na internet pelno jest tego , tony na tonach – gotowe do zrobienia samemu, tu pokaze przyklad; https://www.youtube.com/watch?v=tn9P_aj4fGw

  Stan Meyer explains the Water Fuel Technology. Water car GENIUS. https://www.youtube.com/watch?v=staL1wr07Sg

  Agenda 2030 Expo? 🙂 H22 w Helsingborg w Szwecji TERAZ – bedzie trwala misiac. – https://www.h22cityexpo.com/

  https://www.youtube.com/watch?v=6b5dOUbnMX0 Proste ja drut i dziala. Auto na wode. Wodor -hydrogena.

 6. Rynek zweryfikuje czy to jest dobre i przydatne, ale jak czytam wpisy, to my Polacy umiemy wszystko opluć co polskie, każdy kreuje się na eksperta a może w życiu nie umie wyprostować gwoździa.
  Panowie róbcie swoje, jestem zafascynowany tymi nowościami bo wiem jak trudno coś nowego wymyślić i wdrożyć.
  Pozdrawiam

 7. Ludzie zapomnieliście jakie bajki morawiecki wciskał Polakom. 40 000zl dofinansowania do elektryka niech mi da te 40 000 to benzyniaka przerobię na elektryka .

 8. Spoko,rozumiem ideę.Ale skoro taki pojazd ma być kierowany na Polski rynek,to proszę pokazać jak tego typu pojazd,zachowuje się np,w deszczu czy zimą……Bo wiecie (Inwestor) nabywca,lubi wiedzieć za co płaci…..No chyba że,to co tu nazywacie samochodem jest skierowane do kogoś kto taki właśnie pojazd,nazywa samochodem…

 9. Wyobraziłem sobie reklamę w której grupa przyjaciół wychodzi z restauracji, pytają sie gdzie zaarkowali, kto idzie w którym kierunku parkingu idzie, a "właściciel " Triggo mówi że jego samochód o niego przyjedzie.Oni mówią:Wooow , masz szofera, a on wyciągając smartfon mówi "sam jestem sobie sterem,żeglarzem, okrętem" (cytat Mickiewicza z "Ballad i romansów"). W tym momencie nadjezdża Triggo, oni zaskoczeni przyglądają sie.Wtedy właściciel mówi :"Polak potrafi!"

Dodaj komentarz

Zadzwoń!