Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Radio samochodowe Vordon 2 DIN AC 7201 OregonRadio samochodowe Vordon 2 DIN AC-7201 to jednostka 7″ z opcją podłączenia pendrive’a, przesyłania muzyki z telefonu i możliwością podłączenia telefonu pod radio samochodowe. Do radia podłączysz też kamerę cofania.

Radio znajdziesz tu: https://bit.ly/2Y7BzTg
Kamery cofania: https://bit.ly/2Z314Xp

Pytania? Dzwoń: 22 663 47 58, pisz: info@hadron.pl, odwiedź nas: Krasińskiego 59, Warszawa

Wykorzystano:
Mandaryna – Ev’ry Night
Verdi – Dies Irae (dyryguje Herbert von Karajan)
Piotr Cugowski – Kto nie kochał
Męskie Granie Orkiestra 2017 – Hi-Fi
Tina Turner – Simply the best

Copyright (c) 2019 Paweł Ślubowski, Corel Corporation oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Podkład muzyczny pochodzi z biblioteki audio YouTube.

Pobrane z Youtube Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy,

33 thoughts on “Radio samochodowe Vordon 2 DIN AC 7201 Oregon

 1. Kupiłem takie radio parę dni temu w sklepie z elektroniką, i już żałuję, może wygląd i cena są ok, jak i samo podłączenie, ale już samo użytkowanie to już lipa, po pierwsze radio gubi zapisane stacje, zastępując to miejsce inna, ale z tym jeszcze idzie żyć, ale już sama nawigacja, to jakiś koszmar, nie dość że przestarzała i niema naniesionych nowych skrzyżowań, i dróg które już od jakiegoś czasu są w użytkowaniu, to mało tego, gdy wpisujemy adres, czy cokolwiek, to nie widzimy tekstu który piszemy, ja dziś wyjeżdżam do Niemiec, i po powrocie napewno to radio wymienię na nowe jakieś znanej i wiodącej firmy. Szczerze nie polecam osobom które dużo jeżdżą, i muszą korzystać z nawigacji.

 2. Jak podlacze według instrukcji żółty do stałego napięcia + A czerwony po stacyjce radio nie działa bez kluczyka czy to normalne tak ma być ? Podłączenie kamery cofania czy radio wykrywa kiedy włączyć kamerę jak cofam ,jak to powinno być prawidłowo połączone ,( to jest pin a4 m )

 3. Czy do tego radia trzeba dokupić wzmacniacz (separator) do anteny radia i gdzie podłączyć kable zasilający wzmacniacz (separator) czy do tego kabla niebieskiego co jest do elektrycznej anteny ?

 4. Mam to radio już od tygodnia powiem tak szału nie ma GPS to porażka ,zastanawiają mnie te pozytywne opinie od klientów np w mediexper wszystkie są pozytywne moja do tej pory się nie pojawiła ,moja ocena tego radia to
  Radio 3
  Mirror linki 5
  Gps 1
  Bluetooth 5
  Dodatkowe akcesoria przewyższają wartości radia

 5. Witam mam pytanie podłączyłem się do mirrorlink obraz jest na radiu z telefonu ale dzwiek zamiast być na głosnikach samochodu leci na telefonie tak ma byc czy cos trzeba ustawić?

 6. Witam kupiłem oto takie radio podłączyłem wszystko jak należy i podświetlenie przycisków świeci się tylko przez 5sekund potem znika wyłącze włączę i dalej to samo 5 sekund potem już nie zaświecą. W czym może być problem?

 7. Kupiłem radio jestem zadowolony jak narazie z :
  Muzyki , gra o wiele lepiej niż oryginał.
  BLUTU TEŻ SPOKO
  KAMERE DOPIERO PODŁĄCZAM
  ALE NIE MA LOGA WSZYSTKICH AUT NIE WIEM CZEMU

 8. Niestety nie można zgodzić się z niektórymi wypowiedziami w tej prezentacji. Jestem posiadaczem takiego sprzętu i niestety nie funkcjonuje ono w sposób należyty czego doświadczyłem po jego zakupie, sugerując się podobnymi wypowiedziami i dotyczy to na przykład nawigacji. Zmuszony byłem po paru dniach od zakupu oddać sprzęt do serwisu aby zainstalować Auto Mapę Lub Map Map. Okazało się że nie można zainstalować Auto Mapa czy Mapa Map zgodnie z treścią prezentacji ze względu na słaby procesor który nie jest wstanie obsłużyć poprawnie te mapy co otrzymałem na piśmie i czego doświadczyłem próbując samodzielnie je zainstalować.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!