Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

Przeszywający wiatr ujemna temperatura i niby film z naprawy ale chyba bardziej z zapinania naczepyhttps://patronite.pl/TruckmechanicfromPoland

kontakt tel 884900860

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Mobilna i na miejscu naprawa samochodów w Warszawie przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w pojazdach krajowych i zagranicznych Mechanicy Naprawy główne i bieżące samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy w Warszawie
Niedrogi Mobilny Warsztat Naprawczy Twojego Pojazdu w Warszawie! Warszawskie Centrum Serwisowe Motoryzacji. Kompletna naprawa, konserwacja i diagnostyka. Serwis samochodowy na lotnisko w Warszawie. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie to podstawa bezpiecznej i wydajnej jazdy, o czym wie każdy właściciel samochodu.

Serwis i naprawa samochodów, w tym prace elektryczne | Pomoc drogowa 24/7 Bieżący i bieżący serwis i naprawy pojazdów i samochodów dostawczych przez certyfikowanych mechaników Wysokiej jakości Naprawy Samochodowe w Warszawie oraz Usługi Transportowe Samochodów na Żądanie (mechaniczne i elektryczne) z bezpośrednim dostępem do personelu pomocniczego

Warszawska Stacja Obsługi Mobilna Najtańszy warsztat samochodowy w Warszawie! Najlepsze warsztaty mechaniki samochodowej i diagnostyki samochodowej w Warszawie. Pomoc w podróży po Warszawie. Każdy właściciel samochodu powie Ci, że utrzymywanie samochodu w dobrym stanie i regularna konserwacja to dwie najważniejsze rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Technik Elektroniki i Elektryków Samochodowych; Mechanik i Diagnosta Samochodów; Właściciel warsztatu samochodowego Serwisujemy i naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, remontujemy silniki pojazdów w Warszawie oraz instalujemy i naprawiamy elektronikę samochodową i komponenty elektryczne w naszym warszawskim warsztacie. Elektronika Samochodowa Warszawa Remonty Silników, Zamienniki Radia Samochodowe i Inne Mobilne Systemy Rozrywki Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą i wymianą części mechanicznych, elektrycznych oraz elektryki w samochodach.

Profesjonalny https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk obsługujący tereny komercyjne i mieszkalne Warszawy
Doskonały serwis samochodowy Warszawa. Pomoc serwisanta Prosimy o przyjęcie naszej szczerej oferty skorzystania z naszego serwisu samochodowego do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Tylko poprzez praktykę terapia może zostać dopracowana do perfekcji; po prostu brakuje nam miejsca i czasu, aby wyszczególnić każdy możliwy wynik. własny sklep motoryzacyjny w Warszawie. Mechanicy i warsztaty samochodowe w Warszawie, a także inne serwisy samochodowe są łatwo dostępne w tym mieście. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę Jesteśmy firmą, która naprawia samochody i może pomóc w takich rzeczach, jak samochody sportowe, zwykłe samochody, samochody hybrydowe i samochody elektryczne.

Naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, naprawa silników samochodowych w Warszawie, remont silnika w Warszawie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Naprawa Radia Samochodowego, Warszawa Remont Silnika, Elektronika Mobilna Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie mechanicznych i elektrycznych usterek w pojazdach.

https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik samochodowy / Elektryk potrzebny w Warszawie do pracy na autokary dostawcze i turystyczne
Najwyższej klasy warszawski serwis samochodowy. pomoc dla mechanika Osoby potrzebujące niezawodnego transportu swojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie wymieniamy każdej możliwej terapii, ponieważ doświadczenie uczy nas dostosowywać naszą opiekę do każdego pacjenta indywidualnie. Twój warszawski warsztat samochodowy. Warszawski https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy, Warszawski Serwis Samochodowy, Warszawa Pomoc Drogowa dla Twojego Pojazdu. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę W warsztacie samochodowym możemy pomóc w każdej sprawie, od samochodu wyścigowego o wysokich osiągach po oszczędny pojazd hybrydowy lub elektryczny.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Serwis Mobilny | Mechanika Samochodowa i Elektryka | Naprawy z Działem Obsługi Klienta – Mechanicy samochodów osobowych i dostawczych.

Warszawski Autosklep i Mechanik Samochodowy
Tani warsztat samochodowy Warszawa! Warszawa naprawa, serwis i diagnostyka samochodowa. Warszawska taksówka. Każdy właściciel samochodu rozumie, że regularna konserwacja jest kluczem do niezawodnego i bezpiecznego pojazdu.
Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy posprzedażowe – Naprawa samochodów osobowych i dostawczych przez mechaników Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa | Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy dostępne dla obsługi klienta

Warszawa Autoshop Mobilny Tani Warszawski Warsztat Samochodowy! Autodiagnostyka i Mechanika w Warszawie. Transport Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie decyduje o jego skuteczności i bezpieczeństwie.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Mechanik i Diagnostyka Warsztat Samochodowy Elektronik i Elektryk Warszawa, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa. Warszawa elektronika samochodowa, remont silnika Radia samochodowe, elektronika Naprawiamy mechanikę, elektrykę i elektrykę samochodową.

Warszawa mechanik i elektryk samochodów dostawczych i osobowych
Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Pomoc mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Eksperymentowanie to jedyny sposób na uzyskanie precyzyjnej terapii, dlatego nie sposób wymienić wszystkiego. warszawski sklep samochodowy. Warszawskie Warsztaty Samochodowe Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydy, Samochody Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Elektronika i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka Warszawa Remonty Silników Samochodowych, Wymiana Radia Samochodowego Naprawiamy mechanikę, elektronikę i elektrykę samochodową.

Warszawa Mechanik i Elektryk: Samochody Dostawcze i Osobowe
Największy serwis taksówkarski w Warszawie. Wskazówki dotyczące naprawy Nasz Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zaprasza.

Nie wymieniamy wszystkiego, ponieważ doświadczenie daje specjalistyczne terapie. warszawski warsztat samochodowy. Serwis i pomoc samochodowa w Warszawie. Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydowe i Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

47 thoughts on “Przeszywający wiatr ujemna temperatura i niby film z naprawy ale chyba bardziej z zapinania naczepy

 1. Panowie , Respekt. Zdrętwiały mi palce u nóg i rąk z zimna bijącego z monitora.
  PS. Może w taki warunkach worek piachu warto zabierać. Awarie miejscówki nie wybierają. ?

 2. Panowie, a nie byłoby prościej, skoczyć do spożywczaka, kupić ze 2-3 kg soli, odśnieżyć trochę "na rozpędzie" rozsypać sól, poczekać z 15min i zapiąłby się na elegancko 🙂 . Może warto na przyszłość mieć na aucie kilka kg soli 😛 . Czy może jest jakiś powód dla którego ten patent nie zadziała?

 3. Rozumiem, że robota na mrozie do przyjemnych nie należy ale zamiast się pruć na kierowcę, że się ślizga po lodzie i to w automacie, trzeba było sypnąć trochę soli i poczekać parę minut niż cudować z podczepianiem busa pod ciągnik, no cóż zima Was zaskoczyła.

 4. witam ; jak to mowia kto nie ma w glowie , musi miec w nogach, ten szofer malo kumaty,przy okazji wszystkiego najlepszego,i pracy w lepszych warunkach atmosferycznych,,do milego,.,pozdrowionka..,mimo to robota na 🖐💣👍💪🧑‍🎄🌹🥀🌺🌲,Wesolych Swiat dla calej ekipy i rodzin..,

 5. ja to was podziwiam 2 tygodnie temu strzeliła mi poduszka jakis 10 raz w zyciu , uwaliłem sie jak dzika świnia później poszedłem na tydzien L4 bo dostałem zapalenia płuc katar kaszel i goraczke 39 stopni , niby robiłem to 20/30 minut ale juz byłem cały mokry itp . a wy co dzien tyracie w takich warunkach jak niewolnicy i zdrowi 😀 i to po kilkanaście godzin dziennie POZDRAWIAM ale kierowca to tragedia raczej posiadacz kwitów od 40 lat ktory nie potrafi słuchac co mu sie mówi bo wie niby lepiej

 6. Panowie może faktycznie warto by było mieć worek piasku/piasku z solą na czas zimy. Zawsze to by trochę pomogło a drogie ani trudno dostępne to nie jest

 7. Na początku filmu (9.30min) widać ile idiotów jezdzi cieżarówkami. Oblodzona i zawiana sniegiem droga i oczywiście szoferzyna musi przez to pójść pełnym ogniem…. A pozniej trzeba opłakiwać niewinne ofiary bo komuś sie chciało się zapier**ac w takich warunkach….

 8. Dziekuje za wspaniale robote .Naszla mnie taka impresja .Walczacy dzis na Ukraine zolnierze takze w warunkach zimowych w polu pod ostrzalem takze dokonuja napraw . Nie chce bron Boze deprecjonowac Waszej wspanialej roboty ( jesten emerytowanym kierowca ciezarowek w USA i prawie piecdziesiecioletni stazem i mieszkajacy obecnie w polnocnym Maine gdzie pizdzi podobnie jak w Dakotach czy Wyoming .Szacunek dal Waszej roboty i lal Waszego teamu

 9. U nas w firmie jak zaczyna się sezon zimowy to podstawowe wyposażenie konia to łopata i łańcuchy. Wystarczy piachem podsypać i byłoby ok a tu się bawicie;) I uprzedzam nie chodzi o prawdziwe łańcuchy tylko takie zapinane na pas transportowy.

 10. Tia a wał 200km wcześniej pracował jakby nigdy nic :), jakiś czas temu jechałem i widziałem jak gościu zgubił naczepę na drodze krajowej, na szczęście nic wielkiego się nie stało, tak się zastanawiam jak to możliwe , wyjechał z drogi podporządkowanej i chwile potem odpięła mu się naczepa i nie było wtedy mrozu także nic nie mogło przymarznąć, po godzinie z powrotem ją podpięli pod ten sam ciągnik.

 11. Nie mogliście posypać chłopu solą lub innym antypoślizgowym specyfikiem tego skrawka ziemi? Kto jak to, ale serwis mobilny / pomoc drogowa powinna w tym okresie roku (a nawet zawsze, bo może być przecież rozlany olej, czy coś) mieć zawsze 25kg worek na takie sytuacje, gdy ktoś nie może ruszyć z miejsca. Robotę robicie niesamowitą z tymi naprawami, a tu taki szkopuł. Pozdrawiam serdecznie!

 12. No ja to was podziwiam. Zimno wieje ciężko a wam się jeszcze chce nagrywać. Ale za to mamy super odcinek z super roboty. A tak mała sugestia nie miałeś na pace w busie sorbentu do wychwytywania oleju? można było podsypać pod koła, może by zwiększyło przyczepność. Dobra Donata. Pozdrawiam

 13. pierwsze dwa zdania brzmiały jak ogłoszenie stewardessa w samolocie 😀 " będziemy lądować tu i tam temperatura taka i taka ":D panie darku może by sie na samoloty przerzucić w sumie też spore maszyny. fajny odcinek jak zawsze.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!