Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

REMONT SILNIKA DO 100 ZŁ? Czy to możliwe?W filmie przedstawiam długodystansowy test dodatku do oleju silnikowego. Użyty preparat według producenta zwiększa efektywność pracy silnika oraz wydłuża jego żywotność.

Jeśli byłby ktos tak miły wesprzeć mnie w remoncie silnika, będę przeszczęśliwy

⚡BTC ►
bc1qygqr6tngzh8wtwneg9cvkqgf43esjggp4j0wzh
⚡ETH ►
0x9b9a59722454dcBB548A44ddC8DF540bAB074c1E
⚡BNB ►(sieć BSC BEP20):
0x9b9a59722454dcBB548A44ddC8DF540bAB074c1E

Dziękuję !

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Mobilna i na miejscu naprawa samochodów w Warszawie przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w pojazdach krajowych i zagranicznych Mechanicy Naprawy główne i bieżące samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy w Warszawie
Niedrogi Mobilny Warsztat Naprawczy Twojego Pojazdu w Warszawie! Warszawskie Centrum Serwisowe Motoryzacji. Kompletna naprawa, konserwacja i diagnostyka. Serwis samochodowy na lotnisko w Warszawie. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie to podstawa bezpiecznej i wydajnej jazdy, o czym wie każdy właściciel samochodu.

Serwis i naprawa samochodów, w tym prace elektryczne | Pomoc drogowa 24/7 Bieżący i bieżący serwis i naprawy pojazdów i samochodów dostawczych przez certyfikowanych mechaników Wysokiej jakości Naprawy Samochodowe w Warszawie oraz Usługi Transportowe Samochodów na Żądanie (mechaniczne i elektryczne) z bezpośrednim dostępem do personelu pomocniczego

Warszawska Stacja Obsługi Mobilna Najtańszy warsztat samochodowy w Warszawie! Najlepsze warsztaty mechaniki samochodowej i diagnostyki samochodowej w Warszawie. Pomoc w podróży po Warszawie. Każdy właściciel samochodu powie Ci, że utrzymywanie samochodu w dobrym stanie i regularna konserwacja to dwie najważniejsze rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Technik Elektroniki i Elektryków Samochodowych; Mechanik i Diagnosta Samochodów; Właściciel warsztatu samochodowego Serwisujemy i naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, remontujemy silniki pojazdów w Warszawie oraz instalujemy i naprawiamy elektronikę samochodową i komponenty elektryczne w naszym warszawskim warsztacie. Elektronika Samochodowa Warszawa Remonty Silników, Zamienniki Radia Samochodowe i Inne Mobilne Systemy Rozrywki Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą i wymianą części mechanicznych, elektrycznych oraz elektryki w samochodach.

Profesjonalny https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk obsługujący tereny komercyjne i mieszkalne Warszawy
Doskonały serwis samochodowy Warszawa. Pomoc serwisanta Prosimy o przyjęcie naszej szczerej oferty skorzystania z naszego serwisu samochodowego do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Tylko poprzez praktykę terapia może zostać dopracowana do perfekcji; po prostu brakuje nam miejsca i czasu, aby wyszczególnić każdy możliwy wynik. własny sklep motoryzacyjny w Warszawie. Mechanicy i warsztaty samochodowe w Warszawie, a także inne serwisy samochodowe są łatwo dostępne w tym mieście. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę Jesteśmy firmą, która naprawia samochody i może pomóc w takich rzeczach, jak samochody sportowe, zwykłe samochody, samochody hybrydowe i samochody elektryczne.

Naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, naprawa silników samochodowych w Warszawie, remont silnika w Warszawie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Naprawa Radia Samochodowego, Warszawa Remont Silnika, Elektronika Mobilna Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie mechanicznych i elektrycznych usterek w pojazdach.

https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik samochodowy / Elektryk potrzebny w Warszawie do pracy na autokary dostawcze i turystyczne
Najwyższej klasy warszawski serwis samochodowy. pomoc dla mechanika Osoby potrzebujące niezawodnego transportu swojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie wymieniamy każdej możliwej terapii, ponieważ doświadczenie uczy nas dostosowywać naszą opiekę do każdego pacjenta indywidualnie. Twój warszawski warsztat samochodowy. Warszawski https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy, Warszawski Serwis Samochodowy, Warszawa Pomoc Drogowa dla Twojego Pojazdu. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę W warsztacie samochodowym możemy pomóc w każdej sprawie, od samochodu wyścigowego o wysokich osiągach po oszczędny pojazd hybrydowy lub elektryczny.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Serwis Mobilny | Mechanika Samochodowa i Elektryka | Naprawy z Działem Obsługi Klienta – Mechanicy samochodów osobowych i dostawczych.

Warszawski Autosklep i https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy
Tani warsztat samochodowy Warszawa! Warszawa naprawa, serwis i diagnostyka samochodowa. Warszawska taksówka. Każdy właściciel samochodu rozumie, że regularna konserwacja jest kluczem do niezawodnego i bezpiecznego pojazdu.
Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy posprzedażowe – Naprawa samochodów osobowych i dostawczych przez mechaników Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa | Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy dostępne dla obsługi klienta

Warszawa Autoshop Mobilny Tani Warszawski Warsztat Samochodowy! Autodiagnostyka i Mechanika w Warszawie. Transport Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie decyduje o jego skuteczności i bezpieczeństwie.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Mechanik i Diagnostyka Warsztat Samochodowy Elektronik i Elektryk Warszawa, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa. Warszawa elektronika samochodowa, remont silnika Radia samochodowe, elektronika Naprawiamy mechanikę, elektrykę i elektrykę samochodową.

Warszawa https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk samochodów dostawczych i osobowych
Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Pomoc mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Eksperymentowanie to jedyny sposób na uzyskanie precyzyjnej terapii, dlatego nie sposób wymienić wszystkiego. warszawski sklep samochodowy. Warszawskie Warsztaty Samochodowe Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydy, Samochody Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Elektronika i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka Warszawa Remonty Silników Samochodowych, Wymiana Radia Samochodowego Naprawiamy mechanikę, elektronikę i elektrykę samochodową.

Warszawa https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik i Elektryk: Samochody Dostawcze i Osobowe
Największy serwis taksówkarski w Warszawie. Wskazówki dotyczące naprawy Nasz Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zaprasza.

Nie wymieniamy wszystkiego, ponieważ doświadczenie daje specjalistyczne terapie. warszawski warsztat samochodowy. Serwis i pomoc samochodowa w Warszawie. Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydowe i Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

37 thoughts on “REMONT SILNIKA DO 100 ZŁ? Czy to możliwe?

 1. Masz suba łącze się z Tobą w bólu ~ użytkownik Seata z silnikiem 1.6 MPI 😁
  Czekam na film jak po remoncie i liczę na jakieś info co było robione i ile kosztowało.

 2. Mam Audi A3 8L z silnikiem 1.6 Akl + Gaz. Silnik pobiera około 1L na 1000km. Będę próbował zalać płukankę na pierścienie, zobaczymy czy pomoże.

 3. Tak jak pisałem pod wcześniejszym filmem, zamiast kupować zawyżone cenowo liqiu molly 5w30 powinieneś zalać 5w50 od elfa i do tego ewentualnie dwusiarczek molibdenu w formie w proszku, i gwarantuje ci że samochód przestał by brać tyle oleju. pozdrawiam

 4. A4 B5 1.6 Ahl, w zeszłym roku robiłem pierścienie z panewkami 2300 zł. Teraz nie dolewam oleju. Silnik zalany olejem 5w40 Castrol. Także moje zdanie jest takie, jak bierze olej w granicach 0,5 litra na 1000 km to płukanka może pomóc, ale jak bierze już około litra to raczej bez naprawy mechanicznej się nie obejdzie.

 5. A dlaczego nie sprubowałeś z płukanką tec 2000 ? Albo chociażby z tą słabszą od lquid moly
  Dwusiarczek jest dobry jeśli silnik nie chleje tyle oleju i jest całkiem zadbany żeby prewencyjnie poszczelniać jakieś drobnostki i jeśli już lać to prawie czysty dwusiarczek molibdenu a nie w dodatku na kanale TVN turbo jest to dobrze pokazane pokazane chyba na audi A6 z V6
  Powinno się to raczej dawać co kilka lat a płukanke co każdą zmiane oleju bo silnikowi to nie zaszkodzi a będzie ciągle w dobrej kondycji

 6. hej mam duster 1.2 tce spalanie oleju litr na 1000km płukanka tec i dolałem na tłoki przez świece poczekałem 30 minut i odpałka na 15 minut potem wymiana oleju na nowy .wynik na 2000km spalanie oleju 0 umnie pomogło

 7. Wybor dobry! Ale produkt ktory zastosowales pozostawia wiele do zyczenia. Jest dobry produkt oparty na MoS2 ktory malo tego ze tworzy sliska powierzchnie to jeszcze wnika w jej glab tworzac podpowierzchniowe struktury ktore na wskutek tarcia I temperature wychodza na powierzchnie tworzac ponowne uzupelnienia. Proporcja preparatu Jest 1-10 czesci swiezego oleju na rozgrzanym silniku dodajemy I w dluga trase. Po ok 1500km mozemy spodziewac sie pozytywnego efektu. Cena prepartu to ok $30 nie malo ale to dziala

 8. Trzeba bylo najpierw sprawdzic ..
  Odme silnika ..w tych modelach czesto tak bylo ze uszkodzona odma powodowala wieksze cisnienie w ukladzie korbowym przez co w sówie ssania nadmierne ilosci oleju przedostawaly sie do komory spalania i silnik pił olej lepiej niz wielbłąd wode…
  To nie sa jakies skomplikowane silniki ..stare dobre 1.6 od vw…
  Te silniki wytrzymywaly naprwde potezne przebiegi…
  Oczywiscie przy zastosowaniu dobrych srodkow smarnych..
  O jakosci zalecanej przez fabryke..

 9. Dziękuję za ten filmik. Może w końcu parę głów mądrze rozmyśli. Ten silnik znajduje się w Seatach Skodach Audi Volkswagenach . A Podobno to takie dobre auta.
  Na koniec , silniki z grupy VAG 1.6 mpi 1.2 tsi 2.5 tdi SZROTTTTTTTTYTy.

 10. Na uszkodzony mechanicznie silnik żaden środek nie pomoże i taka jest prawda
  A ceramiki i inne wynalazki to można lac do zdrowych silników pamiętając o regularnej wymianie oleju ale nie co 30 tys

 11. Jprd taka prosta konstrukca ściągasz głowice demontujesz mise olejową wyjmujesz tłoki wymiana pierścionków przy okazji sprawdze nie cylindrów I po sprawie
  Koszt
  Pierścienie
  Nowy olej
  Szpilki głowicy
  Uszczelka pod głowicą
  Uszczelka pokrywy zaworów i misy
  No i ewentualne planowanie głowicy

  A te dodatki niby które mają pomóc to zwykły marketing one nic Nie dają

 12. Oczywiście, że się da. Te silniki mają wadliwe pierścienie zgarniające Olej, wymieniamy pierścienie, uszczelką pod głowicą nowy płyn olej nowe uszczelniacze zaworowe 17zl i jeśli zrobimy wszystko samemu to 1tys zł to lajtowo jeszcze na browarka zostanie

 13. Jeżeli jest u ciebie standardowa odma w kształcie grzybka to przy dodaniu gazu podciśnienie powinno pokonać opór sprężyny i sciągnąć membranę która przytka otwór do dolotu, jeżeli jest dziura w membranie to otwór nie zostanie zamknięty i cała mgła olejowa przy dodaniu gazu zostanie zassana i spalona, ewentualnie uszczelniacze zaworowe mogą być plastikowe. Można zajrzeć do dolotu czy dużo oleju tam jest.

 14. Do wymiany pierścienie, pomagałem przy remoncie 1,6 w golfie 4 pierścienie były tak zapieczone że nie dało się ich wyciągnąć z tłoka, po wymianie pierscieni, panewek z 3rok zero poboru oleju

 15. Cześć powiem Ci, że moje auto brało olej podobnie. Peugeot 306 1.6 89 koni. Musiałem dolewać 1l na 2 zbiorniki tankowania (tj. Ok 700 – 800km). Głowice, blok i wal poszedł do sprawdzenia – wszystko o dziwo lux tylko pierścienie i uszczelniacze zostały wymienione. Zamierzam zalać olej mihel i dodatek ep500. Jestem ciekaw co wyjdzie. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!