Loading…

Mechanika Pojazdów Osobowych

Mobilny Warsztat Samochodowy - Elektronika i Elektryka Samochodowa z dojazdem do klienta.
Kontakt do Mechanika

uzupełnienie klimatyzacji w samochodzie – "Nawet się nie spocisz…"W moim programie „101 napraw” testowałem różnego pochodzenia preparaty dla motoryzacji.

Od ostatnich 3 lat intensywnie rozwijam koncepcję preparatów poprawiających temperaturę i jakość powietrza w kabinie samochodu.

Specjaliści z laboratorium A/C FIX konsultowali się ze mną co do wymagań układów klimatyzacji w samochodach, tak żeby były odpowiednio chronione i pracowały bez zarzutów. Dodatkowo formuła czynników A/C FIX jest zbudowana na gazach kilkukrotnie lżejszych od tych rekomendowanych przez producentów, dzięki czemu sprężarka układu klimatyzacji pracuje dłużej, bardziej wydajnie i zużywa mniej energii.

A to wszystko z poszanowaniem bezpieczeństwa użytkowników, ich układów klimatyzacji oraz środowiska naturalnego.

Preparaty A/C FIX kupisz tu: https://acfix.pl/

To nie wszystko… na przestrzeni kilku najbliższych miesięcy udostępnimy nowe autorskie receptury preparatów poprawiające jakość korzystania z Twojego auta, zarówno odpowiedników czynników: R12, R134a oraz R1234yf.

Pod hasłem „Nawet się nie spocisz” rozwijam koncepcję preparatów do samodzielnego użycia, które w prosty i intuicyjny sposób poprawiają Twój komfort użytkowania auta.

Śledź naszą ofertę i wypatruj nowych preparatów z linii produktów A/C FIX.

Testowany w filmie produkt to zamiennik gazu R134a. Petarda 🙂

Pobrane z Youtube Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Mobilny Serwis | Mechanika i Elektryka Samochodowa | Naprawy z dojazdem do Klienta Serwis- Mechanika naprawy główne i bieżace samochodów osobowych i dostawczych.

Mobilna i na miejscu naprawa samochodów w Warszawie przez doświadczonych mechaników specjalizujących się w pojazdach krajowych i zagranicznych Mechanicy Naprawy główne i bieżące samochodów osobowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy w Warszawie
Niedrogi Mobilny Warsztat Naprawczy Twojego Pojazdu w Warszawie! Warszawskie Centrum Serwisowe Motoryzacji. Kompletna naprawa, konserwacja i diagnostyka. Serwis samochodowy na lotnisko w Warszawie. Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie to podstawa bezpiecznej i wydajnej jazdy, o czym wie każdy właściciel samochodu.

Serwis i naprawa samochodów, w tym prace elektryczne | Pomoc drogowa 24/7 Bieżący i bieżący serwis i naprawy pojazdów i samochodów dostawczych przez certyfikowanych mechaników Wysokiej jakości Naprawy Samochodowe w Warszawie oraz Usługi Transportowe Samochodów na Żądanie (mechaniczne i elektryczne) z bezpośrednim dostępem do personelu pomocniczego

Warszawska Stacja Obsługi Mobilna Najtańszy warsztat samochodowy w Warszawie! Najlepsze warsztaty mechaniki samochodowej i diagnostyki samochodowej w Warszawie. Pomoc w podróży po Warszawie. Każdy właściciel samochodu powie Ci, że utrzymywanie samochodu w dobrym stanie i regularna konserwacja to dwie najważniejsze rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Technik Elektroniki i Elektryków Samochodowych; Mechanik i Diagnosta Samochodów; Właściciel warsztatu samochodowego Serwisujemy i naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, remontujemy silniki pojazdów w Warszawie oraz instalujemy i naprawiamy elektronikę samochodową i komponenty elektryczne w naszym warszawskim warsztacie. Elektronika Samochodowa Warszawa Remonty Silników, Zamienniki Radia Samochodowe i Inne Mobilne Systemy Rozrywki Jesteśmy serwisem zajmującym się naprawą i wymianą części mechanicznych, elektrycznych oraz elektryki w samochodach.

Profesjonalny https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk obsługujący tereny komercyjne i mieszkalne Warszawy
Doskonały serwis samochodowy Warszawa. Pomoc serwisanta Prosimy o przyjęcie naszej szczerej oferty skorzystania z naszego serwisu samochodowego do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Tylko poprzez praktykę terapia może zostać dopracowana do perfekcji; po prostu brakuje nam miejsca i czasu, aby wyszczególnić każdy możliwy wynik. własny sklep motoryzacyjny w Warszawie. Mechanicy i warsztaty samochodowe w Warszawie, a także inne serwisy samochodowe są łatwo dostępne w tym mieście. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę Jesteśmy firmą, która naprawia samochody i może pomóc w takich rzeczach, jak samochody sportowe, zwykłe samochody, samochody hybrydowe i samochody elektryczne.

Naprawiamy silniki samochodowe w Warszawie, naprawa silników samochodowych w Warszawie, remont silnika w Warszawie to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Naprawa Radia Samochodowego, Warszawa Remont Silnika, Elektronika Mobilna Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie mechanicznych i elektrycznych usterek w pojazdach.

https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik samochodowy / Elektryk potrzebny w Warszawie do pracy na autokary dostawcze i turystyczne
Najwyższej klasy warszawski serwis samochodowy. pomoc dla mechanika Osoby potrzebujące niezawodnego transportu swojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie wymieniamy każdej możliwej terapii, ponieważ doświadczenie uczy nas dostosowywać naszą opiekę do każdego pacjenta indywidualnie. Twój warszawski warsztat samochodowy. Warszawski https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy, Warszawski Serwis Samochodowy, Warszawa Pomoc Drogowa dla Twojego Pojazdu. Warsztat samochodowy w Warszawie czynny przez całą dobę W warsztacie samochodowym możemy pomóc w każdej sprawie, od samochodu wyścigowego o wysokich osiągach po oszczędny pojazd hybrydowy lub elektryczny.

Warsztat Samochodowy Warszawa

Profesjonalny Warsztat Samochodowy Warszawa i Serwis Mobilny | Mechanika Samochodowa i Elektryka | Naprawy z Działem Obsługi Klienta – Mechanicy samochodów osobowych i dostawczych.

Warszawski Autosklep i https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik Samochodowy
Tani warsztat samochodowy Warszawa! Warszawa naprawa, serwis i diagnostyka samochodowa. Warszawska taksówka. Każdy właściciel samochodu rozumie, że regularna konserwacja jest kluczem do niezawodnego i bezpiecznego pojazdu.
Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy posprzedażowe – Naprawa samochodów osobowych i dostawczych przez mechaników Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa | Mechanika samochodowa i elektryka | Naprawy dostępne dla obsługi klienta

Warszawa Autoshop Mobilny Tani Warszawski Warsztat Samochodowy! Autodiagnostyka i Mechanika w Warszawie. Transport Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i regularne serwisowanie decyduje o jego skuteczności i bezpieczeństwie.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 Mechanik i Diagnostyka Warsztat Samochodowy Elektronik i Elektryk Warszawa, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa. Warszawa elektronika samochodowa, remont silnika Radia samochodowe, elektronika Naprawiamy mechanikę, elektrykę i elektrykę samochodową.

Warszawa https://sklep.jednoslad.pl Jak docierać nowy silnik motocykla albo skutera? #4 mechanik i elektryk samochodów dostawczych i osobowych
Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Pomoc mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Eksperymentowanie to jedyny sposób na uzyskanie precyzyjnej terapii, dlatego nie sposób wymienić wszystkiego. warszawski sklep samochodowy. Warszawskie Warsztaty Samochodowe Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydy, Samochody Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Elektronika i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanika i Diagnostyka Warszawa Remonty Silników Samochodowych, Wymiana Radia Samochodowego Naprawiamy mechanikę, elektronikę i elektrykę samochodową.

Warszawa Mechanik i Elektryk: Samochody Dostawcze i Osobowe
Największy serwis taksówkarski w Warszawie. Wskazówki dotyczące naprawy Nasz Serwis Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych zaprasza.

Nie wymieniamy wszystkiego, ponieważ doświadczenie daje specjalistyczne terapie. warszawski warsztat samochodowy. Serwis i pomoc samochodowa w Warszawie. Car-warszawa 24h Naprawiamy Samochody Sportowe, Osobowe, Hybrydowe i Elektryczne.

Serwis BMW, Audi i Mercedes – Mechanik Samochodowy Warszawa

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa Tanio! Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i Diagnostyka. Serwis samochodowy – Warszawa. Każdy właściciel samochodu wie, że dbanie o jego stan i regularne serwisowanie to podstawa, aby auto było sprawne i bezpieczne.

Elektronik i Elektryk Samochodowy, Warsztat Samochodowy – Mechanik i Diagnostyka, Naprawiamy Silniki Samochodowe Warszawa, Naprawa Silników Samochodowych – Remonty kapitalne Warszawa, Wymiana radia w samochodzie, Remonty kapitalne Silników do Auta Warszawa, Elektronik Samochodowy, Jesteśmy serwisem, który zajmuje się przede wszystkim naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki samochodowej.

Mechanik i Elektryk Warszawa – Auta Dostawcze i Osobowe

Najlepszy serwis samochodowy w Warszawie. Mechanik porada Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego do Aut Elektrycznych i hybrydowych.

Doświadczenie zapewnia konkretne zabiegi a nie wymieniamy wszystkiego jak leci. Twój Warsztat samochodowy Warszawa. Naprawa Samochodów & Mechanik Samochodowy Warszawa, Serwis aut i auto pomoc w Warszawie. Warsztat Samochodowy-warszawa 24h W warsztacie samochodowym pomagamy w Aucie Sportowym, Osobowym, Hybrydowym i Elektrycznym.

28 thoughts on “uzupełnienie klimatyzacji w samochodzie – "Nawet się nie spocisz…"

 1. Pytanie, ile kosztuje ta puszka, a ile przegląd klimatyzacji? Bo jeżeli ktoś chce zaoszczędzić to może i zaaplikować LPG i też będzie chłodzić ale dla kompresora to nie będzie nic dobrego.
  O ile mi wiadomo w dobicie klimatyzacji to nie tylko uzupełnienie czynnika ale i kontrola oleju i pruznia, a robienie przeglądu bez tych dwóch rzeczy to jakby wymienić olej bez filtra.

 2. czynnik ma olej. a jak sie rozczelni to tylko czynnik ucieka,reszta zostaje. i to sie sprawdza. a nie 500 za obsluge 🤬 robilem ponad 50 aut i wszystko dobrze, tylko trzeba patrzec ile ma byc czynnika

 3. Jestem Ciekaw czy To naprawdę działa…🤔
  Juz paru znajomych się zastanawia…czy kupić czy nie chyba trzeba będzie kupić i przetestować na swoim aucie…puki człowiek nie sprawdzi to jakoś z dystansem do takich produktów podchodzi…zazwyczaj jak coś się reklamuje to średnio działa…

 4. R12 i R1234yf i R134a to nie są czasami gazy zakazane dla dystrybucji bez autoryzacji mechanika lub zakładu naprawczego? bo jeśli nie to jest to broń bez pozwolenia zatem ..

 5. W 2021 roku zrobiłem w swoim aucie przegląd klimy, został dobity czynnik i odrobinę oleju – ilości zgodne z zaleceniami producenta. Miesiąc temu bez ostrzeżenia padł wentylator od klimatyzacji i w korku zawór bezpieczeństwa wypuścił prawie 1000g czynnika (cały układ około 1200g). Po naprawie serwis uzupełnił czynnik i olej którego zostało w układzie jedynie kilka gramów. Więc gdybym wtedy użył waszego środka, skończyłbym z zatartym kompresorem. Ponadto, ile takich puszek musiałbym użyć żeby uzupełnić mój układ? 2, 3? Nie widzę tutaj zbytnio oszczędności

 6. Równie dobrze można wozić butle z propanem i z przejściem na LP taniej i na dłużej starczy może odrazu manometr z zaworem w aucie po co się zatrzymywać beż potrzeby?? Tylko co sprężarka na to powie

 7. Grzesiu, ale bajerę masz niezłą! Na masce widać kilka rys, więc pewnie wężyk spadający na błotnik pewnie nie ma znaczenia.
  Mówi się, że ubytek czynnika chłodniczego jest rzeczą normalną… to w moim samochodzie wystąpiła rzecz nienormalna. Przez 15 lat klima chłodziła wystarczająco dobrze bez uzupełniania. Wiem, że pojęcie wystarczająco jest względne, ale sam fakt, że to chłodziło jest chyba godny uznania dla tej instalacji.
  Teraz mam drugi samochód. Przez moją pomyłkę czynnik chłodzący uciekł. Trochę mokro się zrobiło woków miejsca wycieku.
  Kilka lat temu dostałem zestaw R134a i tak sobie leżał. I pewnie nadal będzie leżał, bo serwisy nie chcą go wykorzystać przy nabijaniu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!